Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem kellek a lányoknak, mert nem vagyok valami nagy középponti arc, hanem inkább visszahúzódó, elmélkedő, régi 1800-as években élő úriember típus és távol áll tőlem a menőzés?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez a lényeg, engem nem érdekelne mennyire menő, csak tetszen nekem, és bírjam a fejét.
2014. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LePeDő ***** válasza:
100%
Ha nincs olyan szakállad, mint Lincoln elnöknek, akkor gond nem lehet veled :D
2014. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem,hogy ezek miatt ne kellenél!Valami másnak kell lennie a problémának!:)
2014. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Perszehogy..mert a mai lányoknál az a befutó,akinek szép nagyon nagyon egyedi iPhonja van,mustárszínű nadrágja,V kivágású felsője,és k**va sok pénze..illetve a szüleinek...innentől kezdve magasról lesz**ják,hogy a srác (páwa gyerek)buta,mint a csök,de tényleg teljesen ostoba,de legalább van pénze...Hidd el,hogy sokkal többet érsz,mint a mai fiatalok úgy átlagban...Én azt mondanám neked,hogy vannak még oylan lányok is,akiknek az a típusú pasi kell,mint amilyen te vagy :) Próbálj a dolgok(esetünkben a tini**csák) mögé nézni,és keress egy NEM!! tömeglányt.. :)


Egy kívülálló 15 éves véleménye:D

2014. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam : D...bármily meglepő lány vagyok
2014. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok pénzes, sportkocsis menő swag csávó, úgyhogy én se kellek a lányoknak. Sajna manapság nagyon elszaladt a nőkkel a nyihaha, olyan elvárásaik vannak hogy még a gulágos munkatábor 200%-os normáját is könnyebb teljesíteni. És igazából mi a fenének? Hogy hetente egyszer blazírt arccal szétrakja a lábait? Hát tényleg baromira megéri ám...

Inkább kajára költöm.

2014. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen 19.századi ember vagyok. CsAK egyszer tetszettem egy lánynak csak jól elb*sztam. Azóta egy magányos depis vagyok. Szóval az élet szép. :'D
2014. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne aggódjatok, igen is létezik olyan lany aki ezt keresi. Pl én a mag 18 èvével :)
2015. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azért az én szívem megdobbant az 1800-nál :D

Én 1940-nel vagyok így. Mindig megnéznek a férfiak, körém gyűlnek az utcán, de egy sem szólít meg ._.

2016. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!