Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm egész eddig színlel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egész eddig színlelte, hogy elélvez. Hogyan tovább, hogyan okozzak neki orgazmust?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 éve járok a barátnőmmel, mindennél jobban szeretem. Nagyon jó a kapcsolatunk, minden működik, kivéve (ahogy kiderült) a szexualitást.


Egymással veszítettük el a szüzességünket. Ahogy telt az idő, neki nem lett jobb a kezdethez képest az együttlét, nem volt orgazmusa soha. Aztán, kb. egy év után, ugyan csak petting során, (dörzsöltem a csiklóját) de mégis sikerült. Azóta, bár előfordult, hogy nem sikerült neki, volt sokszor orgazmusa.


Nem szeretném ragozni hogyan, de ma kiderült, hogy ez nem igaz: sosem tudott elélvezni velem sehogy sem. Hihetetlenül csalódott lettem, amikor megtudtam. Próbáltam higgadtan viselkedni, leültem vele, hogy megbeszéljük, nem veszekedtem.


A barátnőm elsírta magát, és azt mondta, hogy ő ezt nem rosszindulatból csinálta. Szeret velem szeretkezni, de szex közben semmit sem érez (ezt egyébként soha nem is szimulálta, tudtam). Azt mondta, petting közben jó neki, de a csúcsig eljutni nem tud, és azt szerette volna, ha nem érzem rosszul magam emiatt.


Ledöbbentem. Nem tudom, mit csináljak. Igen, tényleg nincs más lánnyal tapasztalatom, de azért egy csiklói orgazmust okozni nem olyan bonyolult. Ő magának egyébként tud, szóval bennem lesz a hiba. Akkor nekem, mégis miért nem sikerült soha?


A barátnőm most teljesen őszinte volt, azt mondta, tényleg jó érzés neki, csak elmenni nem tud. Fogalma sincs, mit csináljak másképp. Ebben szeretnék tanácsot kérni. Lányok, hogyan tudtok a legkönnyebben elmenni? Férfiak, ti hogyan csináljátok a barátnőtöknek? Úgy néz ki, nem vagyok ebben jó, úgyhogy szívesen meghallgatnék technikákat is.


Elnézést, hogy hosszú lett, de eléggé kétségbe estem. Köszönöm a segítséget előre is.

20F


2017. júl. 19. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12%
xar ügy én most többet nem fűzök hozzá
2017. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Esetleg irányítsa ő az ujjad úgy, ahogy jó neki.

Akkor ő is élvezni fogja és utána te is tudod majd, hogy hogy csináld.

2017. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jó hosszan legyen előjáték. Simogasd, csókolózzatok, nyalogasd a mellbimbóját, a combjait belül, aztán térj rá a puncira. Kezd el nyalni. Innentől ő irányít. Mondja el, hogy most erősebben, gyengédebben, gyorsabban, lassabban csináld. Mondania kell, hogy neki hogy jó. Anélkül nem megy. Aztán majd ráérzel te is. Ha legközelebbi próbálkozásra nem sikerül, ne adjátok fel.

Az is nagyon jó nekünk nőknek,ha nyalás közben ujjazás is van. Kipróbálhatod ezt is.

2017. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!