Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az érdekelne, hogyan lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdekelne, hogyan lehet a pénisz érintése nélkül, prosztata masszáson keresztül elélvezni?

Figyelt kérdés
Beszereztem prosztata izgatót, de nem sikerült elérni a várva várt hatás, elvileg a záróizmokkal kéne mozgatni, hogy ingerelje a prosztatát. Valakinek sikerült már?

2017. júl. 19. 21:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A prosztata izgatásával elérhető ejakulálás, de tanulni kell, és nem egyszerű, mert a prosztata fájdalomérzékeny. Nem okoz erekciót, de ha a pénisz ingerlése mellett a prosztatát is ingerlik, az nagyon erős orgazmust eredményez. Mondom, sok gyakorlás után.
2017. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De most mozgasssm az izgatót ki be s egyszer sikerul? 😁
2017. júl. 21. 10:13
 13/21 anonim ***** válasza:
van merevedésem közbe és jön is sperma de nem spriccel
2017. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

10es mi a technikád? Lehet jobb lenne valami rezgő változatot beszerezni...


1es itt van a bizonyíték hogy el lehet élvezni: [link]

2017. júl. 21. 19:41
 15/21 anonim ***** válasza:

Másfél éve azóta se. Hetero vagyok.

Egy kis csepp alakú égőt lovagoltam meg. Annyira felspanoltam magam, hogy hálát adok a Jóistennek, hogy nem robbant szét az izzó. Fehér szinű volt, az a tartós, amiben wolfram száll van.

De én nagyot robbantam, mert mindig csak "na most" szóval lassú imtenziv élvezés volt. Csak ajánlali tudom. :)

2017. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Videóban szerintem izgatja a nemi szervét az illető!
2017. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#15 Basszus ilyen tippeket, hogy égő tologatás seggbe nem kéne adni. Ebből durva baleset lehet.
2017. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
tessék, ebben nem izgatja: [link]
2017. júl. 24. 09:24
 19/21 A kérdező kommentje:
Rezgő változattal jobban élvezhető szerintetek?
2017. júl. 28. 13:53
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez a dagadt apró farkú el sem élvez. :)
2017. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!