Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon a Nem büntetend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a Nem büntetendő szexualitás életkora mennyi? Többi a leírásban

Figyelt kérdés
Egy külön cikk-be kellenének és azt olvastam hogy a törvénykönyv 14 évét betöltött személy már folytathat szexuális életet. Vagyis nekem azok az információk kellenének hogy példáúl egy 18 éves férdi szexelhet egy 14 éves lánnyal?És ha az aktus megtörtént akkor példáúl a lány tehet e feljelentést hiszen (elvileg)14 év fölött már nem büntet a bíróság kivéve ha erőszakról van szó.

2017. júl. 20. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A beleegyezési korhatár 14 év, szóval elvileg ha bele egyezik akkor létesíthet a 14-ik életévét betöltött lánnyal szexuális kapcsolatot a 18 éves férfi. A feljelentés meg olyan, hogy lehet előtte azt mondta igen, de aztán nem tetszik neki az aktus és kitalálja, hogy ő mégsem akarta és feljelenti a másikat. Ha szerencséje van a hapsinak akkor kiderül, hogy átverés, ha nincs akkor ráfázhat.
2017. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

14 től dughatod ha 18 elmúltál. 16-tól feleségül veheted (házassággal nagykorúvá válik, de nem tudom hogy így már fizethetsz-e neki a szexért pl), de csak 18-tól fotózhatod meztelenül és a szexért is csak 18 tól fizethetsz neki. 12-14 liliomtiprás 12 alatt nemi erőszak akkor is ha beleegyezett és akarta, és akkor is ha ő mászott rád. 14 alattiak pedig csak azért dughatnak egymással mert nem bűntethetőek de a szülők szerintem felelősségre vonhatóak.

Erőszaknál mindegy ki hány éves az erőszak az egy súlyos bűncselekmény.

2017. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12 évtől 18 év alattival létesíthet szexuális kapcsolatot

14 év felett pedig már nagykorúval is

2017. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval példáúl egy 14 éves létesíthet kapcsolatot egy 15 évessel?
2017. aug. 4. 13:17
 5/6 .,,.,,.,, ***** válasza:
Igen
2017. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves törvényileg akár egy 80 évessel is dughat ha arra van igénye, de csakis ingyen. Vágyból és szabad akaratból.
2017. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!