Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magyarországon lehetséges...

Magyarországon lehetséges akár fizetős magánklinikán kémiai vagy sima kasztráció?

Figyelt kérdés

NEM KÉREK AZ OKOSKODÓ BESZÓLÁSOKBÓL! A szexuális vágy számomra csak kínt és szenvedést okoz, mert

- nem tudok kötődni egyetlen emberhez sem, sosem voltam még szerelmes és nem is leszek soha.

- nincs bennem vadászösztön, nem élvezem a flörtöt.

- a randevú olyan számomra, mintha a fogamat húznák.


Számomra csak a szex és a szexualitás nyújt örömet és élvezetet. Nem csak a behatolásra célzok, ugyanúgy élvezem az előjátékot meg minden mást is, adni is szeretek a szexben nem csak kapni, de ennyi. Nem akarom megismerni sem a másikat és fordítva sem akarom, hogy megismerjen, nem vágyom emberi kapcsolatokra.


Ez pedig már nem fog változni, és 27 évesen még több van előre, mint hátra, amúgy viszont megvan a magam élete, nem tartozom és nem is akarok tartozni senkinek sem elszámolási kötelezettséggel semmiről.


A TB valószínűleg nem támogatja, de hajlandó lennék még fizetni is egy ilyen beavatkozásért, ami megszüntetné a magas libidómat, mert más megoldás nincs.


Barátnő nem jöhet szóba, mert nem tudok kötődni, utálok randizni és a szexhez vezető utat sem fogom végig járni.


Azért írtam ennyit, hogy értsétek a problémámat és szorítkozzunk az orvosi dolgokra, milyen lehetőségeim vannak, akár fizetős megoldásban?



2017. febr. 12. 15:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Tizenévesen kiröhögnének ha ilyen kéréssel orvosoz mennél.

Felnőttként meg az orvosod elmondja milyen lehetőségeid vannak.

2017. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%

Azt ugye tudod, hoyg a kasztráció a nemi érés befejezödése UTÁN nem csökkenti a nemi vágyat.

Az önmegtartóztatás viszont egy idö után igen.

2017. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Akkor mi csökkenti a nemi vágyat? Hogyan tartóztassam meg önmagam, amikor mindenhol nőkkel vagyok körülvéve?
2017. febr. 12. 16:04
 4/27 anonim ***** válasza:
Ide vonatkoznak törvényi előírások is,csak úgy a magánklinikák sem vállalnak be mindent pénzért.Itt M.o. erre kevés esélyt látok .A herék termelik a nemi hormonokat,és az aki erre azt mondja nem,kezdje a tanulást a történelemmel. Török háremekben miért voltak kasztráltak,no nem azért hogy maradjon meg a szép gyerek hangjuk .
2017. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Igen, azok termelik a nemi hormonokat, amik nekem csak a bajt okozzák, mert nélküle nem vágynék a szexre.


Ha transzszexuális embereket átalakítanak, akkor ennek milyen jogi vagy etikai akadálya lenne?


Azért tettem fel egy névtelen oldalon a kérdést, hogy választ kapjak és célzottan tudjak menni a megfelelő helyre, nem azért, hogy a helyi urológus és az asszisztense jót röhögjön és a szemét forgassa.

2017. febr. 12. 17:19
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Állj be a seregbe. Legalábbis az én időmben brómos teát itattak velünk.
2017. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !

Az E.ü.törvények minden orvosra vonatkoznak.

Lehetnek olyanok,akik pénz reményében nem a szemeiket forgatják,hanem bevállalják.Ha netán megbuknak,ők viselik az ezzel járó következményeket .Most mikor az ország családpolitikája mennél több utódra ösztönöz,kevés lehetőséget látok rá.Hogy másokat miért operálnak át,nem tudhatod ennek milyen más kisérleti okai lehetnek .

2017. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
"Török háremekben miért voltak kasztráltak", akiket a serdülökor ELÖTT kasztráltak, mert akikkel késöbb tették, azok képesek voltak a szexre!
2017. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Aki végig olvassa a nemi szervek működését,az nem kérdőjelezi meg mások jó válaszát .Van olyan,amikor csak ondóvezeték lekötése van,és ettől még a herék ugyan ugy dolgoznak .Nálad kérdező a herék eltávolitásáról lenne szó,de a nők utáni vágy nem azonnal szünne meg .Ezt bármely korba el lehet végezni .Ha ezt nagyon fiatal korban csinálják ,akkor ki sem alakul a nők iránti vágy .Na itt a nagy különbség .
2017. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Azsiaban megcsinálják és usaban is. Vannak trükkök ami után itthon is ellátnak, de én nem fogok tippeket adni, ha tényleg komolyan gondolod, utánakeresel magad
2017. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!