Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgulok fel a fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgulok fel a fiatal apukákra?

Figyelt kérdés

Mindig mikor látok pl. babakocsit toló fiatalabb pasit vagy játszani a gyerekkel, akkor azon kívül hogy elmosolyodok mert aranyos, hihetetlenül felizgulok rájuk. Olyan szexi ahogy itt vannak ezek az erős férfiak és babáznak, meg mindig elképzelem azt ahogy megcsinálta a gyereket, az aktust ahogy teherbe ejtette a feleségét.

Lehet ez azért van mert tudat alatt vonz, hogy nemzőképes a pasi? Vagy miért van ez?



2017. júl. 20. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert felelős, gondoskodó, akire lehet számitani, bizni benne, biztonságérzetet ad. Férfi, és nem fiú.
2017. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jó mondjuk ez alapján meg a kulcsszavak alapján nem nehéz kitalálni hogy a kérdést kiírónak farka van.:D
2017. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen biztos pasi vagyok

mintha egy nő nem tehetne fel szexuálisabb jellegű kérdéseket..

2017. júl. 20. 19:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagyok elég nagy gyakori veterán, de én elhiszem hogy egy nő irta ki ezt a kérdést, attól hogy veled nem szexel senki, attól mással még igen, és képzeld a nők is élvezik.
2017. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biológia.
2017. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teherbe ejtselek?
2017. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudat alatt már vágysz a családra, gyerekre. Ezért vonzó az olyan férfi, akinek már családja van.
2017. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy?


A evolúció szerint az utódgondozásban aktív hímek értékesebbek a nők számára.

2017. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert az a hiteles igényed van, hogy a férfi, aki gyermeket nemz neked, társ legyen a nevelésben is: a család intimitásának igénye. Ez aztán megjelenik szexuális síkon is, mint oly sok minden. Egyedülálló apaként tudnék miről mesélni.
2017. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

vannak lányok akik a foglalt pasikra mennek. Gondolom az is hasonló. Egy pasi, akinél tudod, hogy kell valakinek, valamit jól csinál, kellene küzdeni érte.

Az is szerintem jó gondolat, hogy ha gyerek van, akkor automatikusan tudod, hogy a pasi elég sokat szexelhetett, hogy összejöjjön.


Nemrég párommal beszélgettünk az ilyen szexrandi hirdetős portálokról, és hogy mennyire lúzerek néhányan hülye szövegekkel és kikérdeztem, hogy ő hogyan választana ott kalandot. Nem képre izgulna és nem is valami jó szövegre, hanem, hogy ha látná azt, hogy milyen nőkkel csinálta már, esetleg ők írnának egy kis beszámolót, akkor aszerint választaná. Pl találtunk egy jó megjelenésű pasit (tényleg nagyon fitt volt), jó szöveg, de meglátta, hogy van 2 lány ismerőse az oldalon és őket sasolta meg elsőnek. Nagyon szép csajok voltak és utána tényleg úgy volt, hogy na akkor a pasi tudhat valamit.

Ezt is így tudom elképzelni. Látod, hogy a pasi oké, látod, hogy annyira kellett már valakinek, hogy gyereket akart vele csinálni, vagyis átment az első 10 rostán.

2017. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!