Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhívott a legjobb fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott a legjobb fiú barátom a szülinapjára, a páromnak mit mondjak most, hogy ne dühöngjön mondjam el egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ez hosszú lesz, sajnàlom.


Pincérként dolgozom. A baràtom hamarabb végzett a munkahelyén ezért megbeszéltük, hogy eljön értem és majd együtt megyünk haza, mert csak 10 perc volt kb a munkaidőmböl. Màr csak rendelést vettem fel és csere volt, mert jött a kollégàm.


A pàrom bejött az étterembe. Én màr civil ruhàban jöttem ki, amikor az egyik férfi kollégàm, egyben a legjobb baràtom is ,hirtelen megfordított és adott nekem egy hatalmas puszit az arcomra àtölelt és elköszönt tőlem.


Pipacs vörös lettem. Tudom,hogy a baràtom nem szereti, ha a férfiaknak puszit vagy ölelést adok. Ezért én elötte nem is csinàlom ezt, mert rosszul esik neki és tiszteletben tartom amit kért tőlem. Amúgy csak a legközelebbi baràtaimnak, szeretteimnek adok puszit, ölelést.


Ebből a helyzetből nem tudtam szabadulni. Tényleg csak gyors magàhoz ràntott és ennyi. De a párom làtta. Az ajtóban àllt és amikor elindultam felé, konkrétan kiràncigàlt a parkolóba. Amikor rászóltam,hogy engedje el a karomat, elengedett. De kiabàlni kezdett velem, mert megpuszilt a baràtom. Mégcsak nem is viszonoztam az ölelést sem,sőt a fiú baràtomnak még suttogtam is,hogy "itt a párom". Ő meg "ja bocsi" egy vigyor és màr mentem is a baràtomhoz. De túlreagálta ezt, lehordta a fejemet és azt mondta nem sokon múlott,hogy szétszed minket. Nagyon fàjt neki,hogy így làtott valakivel. Sajnálom, megértem őt. De mondjuk nekem soha nem volt probléma a koràbbi kapcsolataim soràn sem, ha a pàrom megölelt egy nőt. A szerelmem a női ismerőseivel nem ölelkezik, se semmi. Nagyon ellenzi a férfi - nő között lévő barátsàgot. Próbàltam megnyugtatni őt és elnézést kértem. De akkor még nagyon pipa volt.


Önbizalomhiànya nincsen, egyszerűen csak utàlja ha férfiak vesznek körül. Olykor kiborító az egész. A kollégàim nagy része csak férfi ahol jelenleg dolgozom.


Hétfőn elhívtam a baràtomat egy vacsoràra. És mégegyszer elnézést kértem, próbàltam vele nyíltan beszélni a problémàkról. Aztàn haza mentünk és kiengeszteltem. Nagyon boldog volt és megnyugodtam én is. Mert nekem fontos a kapcsolatunk és szeretem a pàromat. Ezért tartoztam neki ennyivel,hogy megbeszéljünk mindent.


Igen, a gond azonban az,hogy a legjobb baràtom tegnap este elhívott a szülinapi bulijàra. És szeretnék menni. Ajàndékot is vettem màr.


De a pàromnak nem merek erről most szólni. Pedig muszàj ,csak tudom,hogy veszekedés lesz.


7 hónapja vagyunk együtt. Talàn annyit még érdemes megemlítenem, hogy a két exemnek is ez volt mindig a gondja. Hogy van egy férfi baràtom. Sokszor úgynézett ki,hogy talán bennem bíznak is, de magàt a barátsàgot ellenzik és ba...sszus mindenki utàlja a legjobb barátomat aki olyan mintha a testvérem lenne.


Csak a munkahelyemen látom és talàn havonta 1x ha összefutunk.


(Munakidőben dolgozom,nagy felhajtàs van. Nem szoktam vele foglalkozni ő sem velem. )


Szerintetek mit tegyek? Hogy kezeljem ezt most? Mit rontok el?


Nem szeretnék szakítani, mert amúgy meg szerelmesek vagyunk egymàsba a pàrommal. De kicsit nehezen tudom megérteni,hogy az ediggi baràtaim is ezért problémáztak. ( nem ezért lett szakítàs a vége velük)


L



2017. márc. 16. 07:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

ezért fontos már az ismerkedési fázisban megemlíteni ezt a dolgot, hogy van egy közeli fiú barátod aki szinte már a testvéred...


szerintem mond el a barátodnak, hogy szeretnél elmenni a fiú barátod bulijára és nem szeretnéd ha köztetek gond lenne...


24F

2017. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudta màr a megismerkedésünk elején!!! A pàrom valaha a kollégàm volt. Ő szakácsként dolgozik csak màshol van a munkahelye. Mindenkinek elmondtam,hogy van egy fiú baràtom. Akkor "persze semmi gond" "nem örülök neki, de elfogadom" stb. Ilyenkor meg ez van..
2017. márc. 16. 08:07
 3/24 anonim ***** válasza:

ahogy írtad te is megérted a reakcióját, DE a féltékenység tönkreteszi a kapcsolatot!

meg kellene beszélnetek ezt a dolgot, nem csak ideiglenesen kibékülni...

hanem megbékíteni a gondolattal...


24F

2017. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Értem én ezt, de hogyan? Mit tehetnék? Màr szàmtalanszor elmondtam neki. És tényleg nem véletlenül említem a másik két exemet. Ezt ők sem akarták elfogadni. Most ezért ne legyen soha pàrkapcsolatom? Vagy veszítsek el egy baràtot aki 8 éve a baràtom. Soha senki egyetlen egy férfi sem akarta elfogadni ezt akivel dolgom volt. De azért bátran bólogattak,hogy elfogadjàk ezt..hàt nem tudom. Nem tudom hogy hogyan kéne cselekednem.
2017. márc. 16. 08:31
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Lehet rossz lóra tettél és inkább ezzel a baráttal kellett volna összejönni. Nem ? A barátságot nem lehet párkapcsolattal elcseszni, ez a "ne tegyük tönkre a barátságot" csak mítosz.

Minden esetre elég faramuci ez a helyzet, nem igazán lehet rajta változtatni. Eléggé ember függő. Személy szerint engem nem zavar a baráti ölelés, hátlapogatás, lelkizgetés egészen addig amíg be vagyok vonva. Ott kezdődnek a problémák mikor a szívem hölgye jobban a bizalmába fogad másokat nálam. Ezzel nem tudok általában mit kezdeni, hiszen többek között ez a dolgom, ha ez nincs feleslegesnek érzem magam. Ha nálatok nem ez a szituáció áll fenn, akkor őszintén szólva nincs ötletem. Úgy tűnik, mindent megteszel azért, hogy a kapcsolatod jól működjön. Amennyiben a legjobb igyekezeted is elégtelennek bizonyul ott már a másik félen áll vagy bukik a mutatvány. Mondanám, hogy beszéljétek ezt át újra, de nemtudom változna-e a dolog, hiszen már megtetted. Egy újabb próbát talán megér, próbáld meg. Mondjuk az alapján amit írtál, elvileg ismerik egymást. Hogy viszonyulnak egymáshoz, ha téged nem veszünk számításba ?

30/f

2017. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Parod egy idegbeteg allat. Beteg ember. Ebbol lesz az, hogy x ev mulva beveri a fejedet a falba, mert latott beszelgetni a zoldsegessel, es te, budos k***vaja mosoly kisereteben kerdeztel ra a paprika arara! Nyugodtan vard meg, mint a tobbi idiota no ilyen bantalmazo kapcsolatban (mar abban vagy.. a csavo megrangat, megalaz masok elott, es rogton az jon, hogy "jaj, de az en hibam es nagyon fajt es jaj szegenyt hogy megbanthattam"). Mondom ezt ugy hogy nagyon nem vagyok hive a ferfi/no baratsagoknak, de ha ilyen helyzetben a parom odajott volna es megrangat konkretan, akkor az lett volna az utolso talalkozasunk parkapcsolatban.
2017. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

nekem is van évek óta elég jó lány barátom és elszoktam mondani az aktuális barátnőmnek, hogy NINCS értelme féltékenynek lennie rá, mert X éve ismerem, ha vele akarnék lenni, akkor vele jöttem volna össze vele...

ennél ésszerűbb választ nem nagyon tudok felhozni, hogy miért ne féltékenykedjen a másik...próbáld ki talán nálad is hatásos lesz!


24F

2017. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#6:

ne keverd ide a saját exed és a te ügyeidet...

attól, mert nálatok ez volt még nem lesz minden srác ilyen!


24F

2017. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igen, ismerik egymàst. Egykor mind a 3-an egy helyen dolgoztunk. A pàrom és a legjobb fiú baràtom, hàt nem tudom. A fiú baràtomnak semmi gondja nincsen vele, amikor kollégàk voltak néha beszélgettek. A pàromnak màr az elején sem volt szimpatikus. Nagyon keveset làttam őket együtt.


Az igazsàg az, hogy a fiú baràtom sem különb. Neki nem rég ért véget egy kapcsolata, mert féltékenykedett. Minden baja volt az exével, ha férfi tàrsasàgàban volt màr a hajàt tépte. Én vele nem akarnék soha pàrkapcsolatba lenni. Rosszabb mint a pàrom. Nagyon kisajàtító és kicsit önző. Neki lehet làny barátja. De a barátnőjének nem lehet férfi baràtja..

2017. márc. 16. 08:59
 10/24 A kérdező kommentje:

6#Na ezt ne itt kérlek! Nem mindenki olyan mint az exed!!! A pàrom SOHA nem ütne meg. Én vagyok vele, ismerem, szeretem tudom,hogy milyen ember.


És nem minden férfi vadàllat.

2017. márc. 16. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!