Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha ti áthívtok magatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti áthívtok magatokhoz egy fiút egy buli után akkor egyértelműen kavarnátok is vele?

Figyelt kérdés
Egy buliban közös társaságba keveredtem egy lánnyal,ismertük egymást,de még sosem beszéltünk. Kicsit táncoltunk meg ilyesmi,de nem mozdultunk rá egymásra,majd pedig hazafelé menet az éjszakain mondta hogy aludhatok nála ha szeretnék,nincs otthon senki. Én nála aludtam és nem mozdultam rá,ő se rám,pedig egyébként tetszett a lány. Beszélgettünk még egy adagot aztán aludtunk (egy ágyban). Nem adott semmilyen jelet,hogy rámehetnék úgyhogy inkább nem tettem. Mi a véleményetek az egészről?
2017. júl. 20. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem kezdemenyezesre vart.
2017. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így tesztelt, hát ez a vonat már elment barátom, de ne aggódj emiatt, velem is előfordult, és legalább tanultam egy leckét a nők bugris szokásaikból.
2017. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ember... Ez milyen kínos lehetett. Egy átbulizott éjszaka után már csak egy kielégítő szex kell hogy megkoronázza a napot, erre a kiszemelt csávó átmegy aludni. Már ott a kezdeteknél ott volt a jel: "Nincs otthon senki"

Legközelebb használd ki az alkalmat.

2017. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te mégis mit vársz még ettől egyértelműbb jelet egy nőtől?!

Buli után felhív magához, hogy "nincs otthon senki" és ebből nem jön le neked, hogy kufircolni akart volna?

Anyám borogass!

Szerintem a lány szemében megnyerted a "legbambább pasas" címet.

2017. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Balfék vagy, te Jóisten. Meg kellett volna tömnöd.
2017. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En se aludni mentem volna hozza egy ilyen meghivas utan :)
2017. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!