Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában mi fér bele egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mi fér bele egy szexkapcsolatba? Mi az, amitől már több, mint csak szex?

Figyelt kérdés

Az érzelmeken kívül. Hisz azt nem mindenki mondja ki...

Azonkívül, hogy ez megbeszélés kérdése.

Most mások véleménye érdekelne, kíváncsiság, nem pedig a saját kapcsolatom kategorizálása miatt.


2017. júl. 21. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Nálam a szexkapcsolat azt jelenti, hogy csak szex; max. előtte-utána kis beszélgetés. A barátság extrákkal pedig barátság, azaz akár közös programokat is tartalmazhat. De hangsúlyozom, ezt a felek határozzák meg.


De fogadjunk: nő vagy és szerelmes lettél a partneredbe.

2017. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, de mint mondtam, nem ez alapján akarok a sajátomra ráhúzni bármit is. Ha valamit tudni szeretnék, azt attól kérdezem, akivel kapcsolatos.

Viszont beszélgettem egy ismerősömmel, így felötlött bennem, hogy vajon kinek mit jelenthet ez. Én úgy gondolom, hogy akivel csak szexelek, azzal szexelünk, mikor mindkettőnknek jó, aztán annyi. Meg láttam egy filmet is.. Ott a nő minden áron igyekezett tartani a távolságot, korlátozni az együtt töltött időt csak a szexre, de a férfi vitt ételt, hogy egyenek együtt meg ilyesmi. :)

2017. júl. 21. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:

A szex kapcsolat csak Szex és más semmi találkoztok megbeszélitek ki mit szeret aztán szexeltek zuhany és megy mindenki a maga dolgára.

Ha mar programot szerveztek mozi,kirándulás, vacsi az már Szeretői viszony. Legalábbis nálam az.

23 N

2017. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyanum hogy a nok a szexkapcsolatba nem szexkapcsolatkent mennek bele
2017. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A ferfiak meg azert nert menekulnek a celjuk elol
2017. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit írjak,nagyon érdekes és furcsa az emberi elme.Hogy lehet egy szexkapcsolatot egyáltalán kialakítani?Direktben sehogy mivel ha ezt felveted egy ismeretlen nőnek pl online,badoo,vagy hasonló oldalakon,érdekes módon az összes azt fogja válaszolni hogy ő csak komoly párkapcsolatot keres...

Élőben nyilván ugyanez a helyzet.

Nem értem a dolgot miért kell az érzelmeket keverni a testi,esetleg lelki szükségletekkel.

2017. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én volt, hogy belementem ilyesmibe, de időben ki is léptem belőle. :)

Megmondta, hogy hosszútávon a gyerek miatt nem akar semmit, de szexelhetünk... először dühös voltam rá, de végül belementem... aztán rá is jöttem, hogy ez nem egy fenntartható dolog részemről, mert ha nem érzek iránta, akkor a szex sem olyan jó...

Viszont ha megszeretem, akkor részemről átlépem a határt, ami megintcsak nem jó, mert ő nem akar többet. (ez régebbi dolog, szóval csak leírtam. azóta nem is nagyon beszélünk, csak ha panaszkodni akar) :D

2017. júl. 21. 17:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Onnantól több, hogy bármelyik is többet akar. Az, hogy vannak érzelmei, az egy dolog. De ha egyik fél kimondja kerek perec, hogy a szex már önmagában nem elég, hanem rendes párkapcsolatot akar, ami már nem csak a szexről szól, hanem nyíltan felvállalják egymást az emberek előtt, szeretik egymást, onnantól fogva az már több, mint szex. A gáz akkor van, ha csak az egyik fél érzi így. Akkor nyilván ott vége szakad ennek a kapcsolatnak.
2017. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor több,ha fel is válla l illetve komoly kapcsolatba kezd veled ,addig nem....
2017. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!