Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KataKata66 kérdése:

Miért nem tud elélvezni orálisan a párom? L20

Figyelt kérdés
Tegnap este egy oran keresztul szoptam a párom ,jolcsinalom nagyon is,elvezi es enis meg a feje is belezsibbad nincs ezzel semmi gond de soha nem tudott meg oralisan el elvezni es senki nem probalkozott vele 10percnel tovabb. De az oras szopasnal se sikerult neki nekem nem gond akar egesznap el jatszadozok vele de szeretnem ha en lennek az elso akinek sikerul oralisan kielegitenie. Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Esetleg valami tanacs?

2017. júl. 22. 07:09
1 2
 1/13 Ramone ***** válasza:
83%
Mégse csinálod olyan jól mint hiszed
2017. júl. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem nem ez a baj mondom :D
2017. júl. 22. 07:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha csak a sikerélmény hiányzik, akkor copj le engem, garantáltan nem kell 15 percnél tovább fárasztani a szád, hogy megteljen apatejjel! :D
2017. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne hogy nem az a probléma hogy rosszul csinálod. én is ilyen vagyok mint a párod. a legvégén egy picit kézzel saját magamnak rá kell segiteni. de ne aggódj nincs ezzel semmi gond.
2017. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen... első jól írja.


Hiába juttatod orgazmus közeli állapotba...valami még hiányzik.


Vagy a tempón, vagy a technikán változtatni kell, vagy esetleg plusz ingereket belevinni...


Nem tudom, hogy hogyan csinálod neki...


De bele tudsz vinni (ha még nem tennéd) + simogatást...vagy használd kezed/szád egyszerre


Pl.


- a zacskót vagy a gát környékét simogatni az egyik kezeddel, a másikkal vered a farkát, a nyelveddel meg körözöl a makkon és közben szépen aprókat szívsz is rajta és ütemesen mozgatod a szád...


- ne válts gyakran módszert, mert mire eljutna az orgazmusig, te meg elfáradsz vagy technikát módosítasz, akkor hirtelen megszakítod az ingert...és kezdheted elölről...

2017. júl. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

tudom miről beszélsz, pasiként válaszolok.

van olyan mikor télleg eszméletlen finom a nő szája, egy hétig szophatna, azt is ugyanugy élvezném, de sosem mennék el tőle mert hiányzik az az intenziv inger ami orgazmushoz vezet.. próbálj olyat h erősebben fogod kézzel, a makkját finoman dörzsöld a nyelvedhez, stb :)

2017. júl. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Előfodul. Nekem is volt hogy 20-30 percen keresztül szoptak, de nem sikerült attól elmenni, ki kellett vernem, már elnézést.

Pedig jól csinálta a csaj, csak épp akkor hagyott abba valamit mikor már majdnem elélveztem tőle, de akkor "technkikát váltott" én meg nem mertem rászólni, mert nem vagyok egy parancsolgatós típus. Meg hálás voltam hogy a szájában vagyok.

2017. júl. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom Ezek mind megvannak de elgondolkodtato, es szerintem ra kellett volna szolnod idoben hogy azt ami pont franko volt ne haggya abba , nem gaz ha raszolsz szerintem neki is jo ha neked jo legalabbis en annal jobbal nem elvezek semmit ,persze ne ordits ra mert megijed szegeny (mondjuk attol sem fogja banni) 😃
2017. júl. 22. 08:11
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es jol mondja. En is ilyen vagyok. Puszta szopastol talan meg sosem elveztem el. Kezzel kicsit ra kell segiteni. De biztos vagyok benne, hogy el tudnek menni csak szopastol is, csak el kene talalni a tempot/erosseget. Van kedve valakinek probalkozni???
2017. júl. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rajtam lehet gyakorolni.., megtanítalak jól szopni, ha akarod..
2017. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!