Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a pasi élvezi egyáltalán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi élvezi egyáltalán a szexet, aki nem akar "elmenni"? Vagy ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Tudomására hoztam neki, hogy ha én elmegyek, akkor utána már nem élvezem, de addig még azért elvagyok, amíg ő is elmegy. Aztán amikor elmegyek és már szívesem befejezném, még vagy 2 órán keresztül "nyúz". Mert hogy ez neki annyira jó, ő még csinálni akarja, és ő így annyira élvezi. És azért is csinálja, hogy hátha én elmegyek még egyszer. Mondtam neki, hogy nem tudok még egyszer, erre ő: De hátha most sikerül még egyszer elmennem. És állandóan ez van. És én nem szívesen hagyom úgy ott a partnerem, hogy ő nem ment el, de többször is befejeztem vele előbb. Már szakítottam vele, mert már teljesen elment a kedvem a vele való szextől. (Így nem már akartam járni vele) Mert én ezt nem bírtam, hogy állandó jelleggel órákig nyüstölnek. Meg attól is féltem, hogy ez egészségügyi problémát okoz majd, mert egyik alkalommal nagyon fájt utána a hasam.

2017. júl. 22. 23:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát jól esik igen, nem véletlenül létezik az a fogalom hogy edging.

De ha neked nem jó a szex utána akkor egyszerűen ne csináld. Vagy szájjal/mellel próbáld húzni őt. Vagy tolj ki vele és élveztesd el.

Bár ha már szakítottatok akkor mindegy is...

2017. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%

Hát én csak ritkán csinálom, nemrég egy tényleg bomba testü lánnyal voltam és ott elhúztam 1 óráíg, mert eszméletlenül élveztem a látványt közben.

De utána mondta hogy nem szereti ő sem addíg, így ha közlik mint te akkor nem csinálom.

Gondolom ő is élvezte a látványt meg az érzést és nem akarta h vége legyen.

De az tényleg gáz h mindíg....

2017. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Akkor add ét nekem 😄😄 én szívesen nyomnám vele éjjel-nappal. Jól felizgatnám,egy kis ez meg az ;)

Aztan csak csattogna,még a szomszedok is hallanák. Nekem már sokszor sikerült többször is elmennem egy menet alatt. Kb 2-3 alkakommal egy szex menetnel. Engem biztos nyomna

2017. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ezt nem hangsúlyoztam ki a kérdésben, de nekem nem magával a szex-szel volt a problémám, hanem hogy állandó jelleggel kell annak órákig tartania...
2017. júl. 22. 23:30
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Ha a 3. valaszolo nem viszi kerem een! 🤣

Egyenfuggo.. en imadnam

2017. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És még 3 óra után sem élvezett el...
2017. júl. 22. 23:30
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem pasi volt hanem robot.
2017. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
5-dik válaszoló! Talán egy kicsit kölcsön adom,azért a 3órás szex után kell egy kis pihenő 😄😄 addig szusszannék egyet. Mit szólsz hozzá?
2017. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%

Ne vedd magadra de az ilyen csajtól én is szabadulnék. Eddig jópár csajom volt és mind sokszor tudott elélvezni. Én 1-2x ezért húzom. A szexben nem csak az elélvezés a jó. A többi ugyanolyan jó csak sokkal hosszabb emiatt sokszor maga szex élvezetesebb mint az orgazmus. Lehet az elélvezést a csajhoz igazítani de ez nem rendelésre megy. Hála az égnek hogy a működéseddel kisebbségben vagy.

Persze az is könnyen meglehet h valóban csak nem akarod a többszöri elmenetelt. Makacsnak biztos h makacs vagy és ez sem segít a dolgon. Az ilyen hozzáállást is kerülöm. A szexben nyitottnak kell lenni.

Nőgyógyásszal azért beszélhetnél erről.

34F

2017. júl. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

A kiéhezett nőknek mondanám hogy én is hosszan szoktam csinálni és azalatt a nő elég sokszor elélvez. Aki kölcsön akarta kérni a srácot annak ajánlkoznék. :D

34F

2017. júl. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!