Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a pasi élvezi egyáltalán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi élvezi egyáltalán a szexet, aki nem akar "elmenni"? Vagy ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Tudomására hoztam neki, hogy ha én elmegyek, akkor utána már nem élvezem, de addig még azért elvagyok, amíg ő is elmegy. Aztán amikor elmegyek és már szívesem befejezném, még vagy 2 órán keresztül "nyúz". Mert hogy ez neki annyira jó, ő még csinálni akarja, és ő így annyira élvezi. És azért is csinálja, hogy hátha én elmegyek még egyszer. Mondtam neki, hogy nem tudok még egyszer, erre ő: De hátha most sikerül még egyszer elmennem. És állandóan ez van. És én nem szívesen hagyom úgy ott a partnerem, hogy ő nem ment el, de többször is befejeztem vele előbb. Már szakítottam vele, mert már teljesen elment a kedvem a vele való szextől. (Így nem már akartam járni vele) Mert én ezt nem bírtam, hogy állandó jelleggel órákig nyüstölnek. Meg attól is féltem, hogy ez egészségügyi problémát okoz majd, mert egyik alkalommal nagyon fájt utána a hasam.

2017. júl. 22. 23:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Van valakid, hogy legyen, kielégülsz és ennyi, hidd el ha a megfelelő férfi lenne melletted, nem zavarna ha 10 órát nyúzna sem, nem tetszik neked eléggé.
2017. júl. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Volt már valamilyen nőgyógyászati műtéte, vagy szült már? Lehet hogy túl tág nem? Sebaj! Nekem is éppen ezért ment tönkre egy féléves kapcsolatom most az idén szakítottunk. 23/F
2017. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az összes nő kapcsoltaomba szerették ha többször is ki tudtam elégíteni. Legtöbb 5x volt. Mostani párom amikor elmegy, szól hogy picit várjak és folytathatom. Igaz nehezen megy el újra, de megteszek mindent és élvezi. Jó, nem mindig van ilyen, de néha megesik. :)
2017. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Előző 34/F
2017. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hoppá. Nem tudtam, hogy mindenki 3-4 órán keresztül szexel naponta. Akkor kirívó eset vagyok. Ennyi.
2017. júl. 23. 13:55
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Mert nem követed itt a gyik szexuális kategóriàt rendesen.

Minimum 1,5 óràs meneteket nyomnak le itt a sràcok. 40-45 perc előjàték, óra szex, majd 30 perc utójàték. Még az is lehet, hogy köztes jàték is van ami ugyszint vagy 30 perc lehet.

És persze a fiúk mind 20+ os.

Màrmint nem az életkoruk :D

2017. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

Én sosem tartottam vissza a magömlést.


Tapasztalataim:

30 éves kor alatt: 1. menet, után pár perc szünet, majd 2. menet.

40 éves kor felett: Egyetlen menet, de az vagy rövid, vagy nagyon hosszú és a magömlés egyre gyakrabban elmarad. Ha az első néhány percben nem megyek el, akkor a makkom elzsibbad és egyre nehezebben megyek el. Sokszor én is inkább abbahagyom, nem csak a feleségem kívánja már a végét. Ő is arra szokott panaszkodni, hogy elzsibbadt, már a nunusa.

47 évesen: Az utóbbi 3 szeretkezés magömlés nélkül telt. Jó volt amúgy, csak a finálé elmaradt.

2017. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
23%

tegnap 13:55


Van hogy 3-4 órás van hogy 6 de átlagban 40-60 perc. Ezalatt az asszony kb 4-10x megy el attól függően hogy én mikor akarok beszállni. Tegnap pl kb 30 perces volt és ő 3x ment el én 1x mert azután nekem regenerációs idő kell. De jó volt. Ha nem akartam volna elmenni és vállalom hogy addig dugom míg totálisan tocsog a nedvektől és úgy kitágul hogy hatszor akkora is lazán beleférne akkor sokszor ment volna el. Ezzel ugye csak az lett volna a baj hogy akkor már annyira nedves és tág hogy már nekem semmi stimuláció nem lenne a pózok 80%-ában és csak hason fekve, vagy gyorsan döngetve tudnék elmenni ami a fizikai igénybevétel miatt erősen csökkentené az élvezeti értékét a dolognak, mert a szex kevésbé jó ha sportfoglalkozás lesz belőle. Amúgy az a 30 perc lassan és élvezettel kéjjel sokkal szebb és jobb érzés mint maga az elélvezés, ami után az egész izgalmi állapotot elvágják és már csak az érzelmi rész és az esztétikai rész marad. Magyarul tetszik a másik teste emiatt megy a simogatás és az érzelmek miatt az ölelkezés de olyankor a test már nem éhes, így a nemi vág kis időre megszűnik.

Szóval ha neked fáj v nem megy akkor ne spórold meg a nőgyógyászt!

2017. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen partnerem, én szerettem. De nem vagyunk egyformák. Azt mondta, önmagában gyönyört okoz neki, hogy többször egymás után is elélveztet.
2017. júl. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Teljesites vagy es imadja ha jo neked
2017. júl. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!