Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a pasi élvezi egyáltalán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi élvezi egyáltalán a szexet, aki nem akar "elmenni"? Vagy ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Tudomására hoztam neki, hogy ha én elmegyek, akkor utána már nem élvezem, de addig még azért elvagyok, amíg ő is elmegy. Aztán amikor elmegyek és már szívesem befejezném, még vagy 2 órán keresztül "nyúz". Mert hogy ez neki annyira jó, ő még csinálni akarja, és ő így annyira élvezi. És azért is csinálja, hogy hátha én elmegyek még egyszer. Mondtam neki, hogy nem tudok még egyszer, erre ő: De hátha most sikerül még egyszer elmennem. És állandóan ez van. És én nem szívesen hagyom úgy ott a partnerem, hogy ő nem ment el, de többször is befejeztem vele előbb. Már szakítottam vele, mert már teljesen elment a kedvem a vele való szextől. (Így nem már akartam járni vele) Mert én ezt nem bírtam, hogy állandó jelleggel órákig nyüstölnek. Meg attól is féltem, hogy ez egészségügyi problémát okoz majd, mert egyik alkalommal nagyon fájt utána a hasam.

2017. júl. 22. 23:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi hülye válaszolót! Hogy Istenitik azt a fószert akinek nyilvánvalóan szervi bajai vannak hogy nem képes elmenni időben! Minden normális pasi tudja hogy az adott nőhöz kell alkalmazkodni. Sok egyélvezéses nőm volt. Közülük volt akit lehetett utána is dugni, de volt akivel egyszerre kellett elélvezni mert neki utána már nagyon érzékeny volt. Voltak sorozatorgazmusos csajaim is. Azoknak sem kellett az álagosnál több idő hogy kiélvezkedjék magukat. Volt több "csak" 3-7-szer elélvezős és a mostani kétszer élvezős csajommal a legjobb. Max 20 perc alatt lezavarjuk.
2019. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
Egy idióta volt, aki keveset tudott a nőkről és a punciról. Az utolsó jól leírta: többféle nő létezik, és a tapasztalt férfi hamar felismeri hogy mi a jó annak a típusnak, és nem erőltet olyasmit ami nem lesz jó annak a nőnek. Jól tetted hogy dobtad
2019. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyan férfi, akinek órák kellettek, hogy elélvezzen, vahy akkor se ment. Ez szervi baj, nem pedig szuper csődörség és odafigyelés. Egyébként meg, szerintetek az jó bármelyik nőnek is, hogy hiába tesz meg bármit egy aktus alatt, a pasi nem izgatott annyira, hogy el tudjon élvezni?? Lehangoló.
2019. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

# 23


Tapasztalatom szerint a szándék ha megvan akkor nem biztos hogy a tudás vagy a tájékozottság is megvan hozzá. Kevés csaj olyan tapasztalt hogy a pasinak végig betonkemény és minden percben szétdurranna a farka. A pasik pont az olyan dolgokra buknak amikkel kapcsolatban a buta közerkölcs gátakat nevel a nőkbe...

2019. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!