Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha azt mondja simán dugna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja simán dugna velem, ha nem lenne pasija, akkor kamuzik?

Figyelt kérdés
A hétvegén egy szórakozóhelyen megismrkedtem egy lánnyal, de sajnos kiderült, hogy van pasija, ettől függetlenül hosszasan elbeszélgettünk. Ő többször is hangsúlyozta, hogy nem fogja megcsalni a barátját, viszont azt is mondogatta hogy ha nem lenne barátja, akkor simán dugna velem. Bevallom ezt azért kétkedve fogadtam, mivel legtöbb lány inkább hazudik, hogy ne bántson meg mást. Ennek ellenére mégis alig akart lekopni, még azt is akarta, hogy várjam meg míg elmegy dohányboltba, de ezt nem tettem. Lehet hogy hiba volt? Nektek van hasonló történetetek, vagy valami véleményetek erről?

2017. júl. 23. 21:59
 1/10 anonim válasza:
83%

A csaj játszotta a hűségest, de alig várta, hogy rámássz. Szerintem nem volt hiba hagyni elmenni, mit vársz egy ilyen magát felkínáló pipitől? Veled is ezt fogja csinálni.


Vagy nincs barátja, csak így akarta azt a benyomást kelteni benned, hogy ő van olyan jó nő, hogy nem szingli. Szerintem szánalmas mindkét verzió.

2017. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem feltétlenül kamuzik, de...

Az az igazság, hogy hacsak nem vagy az egyéjszakás kalandok híve, én azért nem javasoltam volna a dolgot: túl khmm... "könnyű préda" az, aki egy kis duma után már bevállalna egy dugást egy max. szimpatikus sráccal.

2017. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ó, velem is volt már sokszor ilyen.

Szerintem hihető. Pár sör után már majdnem rámmászott.

Szóval olyankor nehéz nem érteni a célzást.

2017. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Sok esetben semmit sem jelent, hogy valakinek van partnere. Együtt vannak, de nem különösebben dúl a lamour.
2017. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján simán lekúrhattad volna, úgyhogy ja, hiba volt.
2017. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó nagy balfa.. voltál. Arra várt hogy megrakd, de te puhapö.s voltál.

Szinte könyörgött h add neki meg.

Jó hogy nem írta a homlokára....

2017. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy amikor elbúcsúztunk még utána elmondta a teljes nevét (addig csak a keresztnevét mondta), szóval gondoltam azt akarhatja, hogy jelöljem be, amit később meg is tettem, de (még) nem jelölt vissza.
2017. júl. 23. 23:33
 8/10 Spiritrobber ***** válasza:

Számomra inkább az kamu, hogy nem csalja meg a barátját.


Amikor ezt hansúlyozzák többször is az már sántít :)

2017. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

hát bejelöléssel tuti késtél, levágta hogy puhapö.s vagy.

Akkor elhatározta magát te meg nem léptél, lehet mamár nem így gondolja, sőt tuti, mert ahogy leírtad felajánlotta magát te meg nem vetted a lapot, így ne sokra számíts már.

2017. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos azt hiszem 9-nek igaza van.

Ez a hajó valószínűleg elment, tanulj belőle

2017. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!