Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élvezés után még tovább szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezés után még tovább szopni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek srácok?
2017. júl. 23. 23:47
1 2
 1/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
68%
Nem, köszönöm.
2017. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Számomra kellemetlen.
2017. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon óvatosan pár másodpercig. Orgazmus után a férfiaknak van egy refrakter periódusa, ami alatt a makk sokkal érzékenyebbé válik. Nagyon puha, finom érintéssel egy picit még levezető jelleggel lehet kényeztetni, de nem sokáig.


Vagyunk páran, akik annyira érzékennyé válunk, hogy az már majdnem fáj.

2017. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Egy bizonyos ideig szerintem kellemes.
2017. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Volt, hogy a csajom dominásat játszott, ki voltam kötve az ágyhoz. Ejakuláció után tovább csinálta a dolgot, majdnem úgy voltam, mint a csapdába esett róka...
2017. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Elélvez a pasid mikor leszpod és megint leszpod,hogy élvezzen,vagy dugás után rögtön leszpod?Mire gondolsz konkrétan?
2017. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha erről van szó,akkor ok.Nekem van olyan pasim,akinek semmi baja,ha dugás után felszpom megint.Ha nem lankad le neki ,akkor nyomja folyamatosan a következő menetet.Van viszont,akinek ekkor nagyon érzékeny és az változó,hogy mennyi időre van szüksége,hogy felszpjam.
2017. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tompadúr ***** válasza:
100%

U velem mindig ezt játszotta volt párom és majdnem megőrültem tőle. Egyszerre jó és rossz is, mert hihetetlen érzékeny utána. Egyszer elhatároztam, hogy na most csak azért is kibírom amíg megunja vagy le nem lankadok. 2 percig bírtam utána az alsógatyámmal kezdtem el csapkodni, hogy eressze el, mert nem engedett és szívta tovább mint egy pióca :D Egy percig még kínzott sikeresen aztán diadalmas döntetlen miatt elengedett.

26/F

2017. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Az nagyon függ attól, hogyan élvezek el. Ha sikerül a lánynak elérnie, hogy csak kiömöljön az ondóm úgy, hogy valójában nem élvezek el, akkor nem lesz érzékeny a makkom és mehet tovább szünet nélkül. Ha viszont rendesen elélvezek, akkor utána érzékeny leszek és nagyon rossz, ha folytatja.


23/F

2017. júl. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Ahhh....
2017. júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!