Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek egy nap, vagy hét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek egy nap, vagy hét alatt több partnerrel? Hány partner volt és mennyi idő alatt? Hogy jött össze?

Figyelt kérdés

Saját + partnerek korát és nemét is írd meg.

Ha nem mered leírni a dolgot, mert félsz a többiek leszólásától, akkor priviben is lehet...

Az okoskodók kíméljenek!


2017. júl. 24. 11:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Már írtam máshová, ide is leírom.

25 voltam, és egyszerre volt 2 20 éves srác, akikkel jártam olyan 3 hétig.

Délelőtt átjött az egyik, szexeltünk (vele ez volt az első és utolsó szex). Aztán elment haza, fél óra nem telt el, és jött a másik. Vele is lefeküdtem.

Tapasztalatlanok voltak és gyorsak, én meg úgy éreztem, hogy a 2 nem ért egyet, így felhívtam a régi exem (28 éves volt akkor), hogy nincs-e kedve átjönni (tudta, miért hívom, mert össze-összejártunk és nem kellett 2x mondani, jött és keféltünk.)


Nem sokkal utána ismertem meg az előző exem, onnantól lezártam az ilyen dolgaim, már nem történnek rég ilyenek.

28N

2017. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Délután a barátnőm barátnőjével, este a barátnőmmel. Ez többször volt. Illetve egyik nap a barátnőmmel, másnap egy csajjal akit itt ismertem meg.
2017. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22F, ez lemaradt
2017. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En mindig 1 héten 2-szer hétfőn barátnőmmel pénteken a szomszéd lánnyal
2017. nov. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A feleségemmel és a szeretőmmel. Két hete voltam házas.
2017. nov. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!