Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj? Nem todtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Nem todtam szexuális kapcsolatot létesíteni a volt baránőmmel mert szerinte túl vastag a péniszem?

Figyelt kérdés
Azóta szakítottunk. Nagyon zavar a dolog. Szerintem egyáltalán nem olyan vészes mint amilyennek beállította. Azért szerintem nem csak nekem volt defekt hanem talán ő is szűk volt egy kicsit? Nem tudom mi lehet nem voltam sok lánnyal.

2017. júl. 25. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor fogadd el...


Ha nem passzoltok szexuális téren, jobb ez így, hidd el...


Legalább találtok magatoknak olyan társat, aki illik hozzátok ilyen téren is.

2017. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy kivel volt a baj, az majd akkor derül ki, ha lesz összehasonlítási alapod. A lényeg, hogy ti ketten nem illettetek össze.
2017. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy bajnak lehet nevezni ha valaki szűk ahogy azt sem ha valaki vastag. Egyszerűen balszerencse hogy nem passzoltok. Páromnak előttem volt már élete bőven nekem ő az első de én vagyok az egyetlen akinek eddig ő túl nagynak bizonyult mind vastagság mind hossz téren.

De szerencsére mi meg tudtuk oldani. Ha kicsit is nagyobb lenne esélytelen lett volna.

Szóval ne úgy fogd fel hogy ez valaki hibája így alakult és kész.

2017. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy csapda
2017. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Küldesz képet? :D 20/L
2017. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aszlan ***** válasza:
Inkab azért hagyon el.mert tul nagy .es nem azért mert kicsi.nekem is jó nagy.
2017. júl. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a vastagsággal van a baj, hanem azzal, hogy fogalmad sincs az előjátékról és az erogén zónákról.
2017. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja. Te aztan tudod hogy en mit tudok
2017. júl. 26. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!