Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan tágnak számítok ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tágnak számítok ezek szerint?

Figyelt kérdés

Ha felizgulva 2 ujjam felfér.

Azt írta nekem egy pasi, hogy akkor jó tág lehet a hüvelyem.

Ja, és szűz vagyok.



2017. júl. 25. 16:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyén függő! Nem kell tovább variálni, és kérdezgetni. Van akinek befér az egész kezem, van akinek csak egy ujj. Az első szűz barátnőm az első kategóriába tartozott. Kicsit sem volt feszes belül.
2017. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, mennyi idős volt a csaj, és belőled mennyit érzett?
2017. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
47%
17 éves volt. Mindig elélvezett, tehát sokat érzett belőlem, de ez inkább az én ügyességemen múlt, mert csak feküdt, mint egy darab fa. Szerintem a hüvely izmai fejletlenek voltak.
2017. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

De az a fura, hogy amikor voltam nőgyógyásznál az orvos mellékesen megjegyezte, hogy az átlagnál szűkebb és rövidebb hüvellyel rendelkezem.

Persze akkor nem volt felizgulva. :D Szóval nem tudom miért mondta ezt.

Felizgulva nyilván tágabb lesz az ember lánya.

Nagyon remélem, hogy nem leszek nagyon tág. :( De ha igen, akkor intimtorna ezerrel.

2017. júl. 25. 17:39
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az intim torna sokat segített volna neki, hogy fejletlen volt...
2017. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ha egy kellően fel van izgatva, a nagy méret is befér neki... én voltam már olyan csajjal akiben lötyögtem, aztán pedig.. nem kicsi a szerszám.. az előző barátjának meg kisebb volt..
2017. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Voltam kb. 50 csajjal életem során, és vastagabb ujjaim vannak. A két ujj szinte mindenkinek befér, teljesen felizgulva a három már sokakat kellemesen feszít, de valakiknek a 4 is egészen hamar becsusszant. Csak egy nő volt, akinek kényelmetlen volt két ujj, bár érdekes módon a szexnél nem volt probléma a tágulással. Szóval dehogy vagy tág, a két ujj "alap" a legtöbb csajnak.
2017. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Letesztellek, ha akarod..
2017. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
43%
Ja hogy egy arctalan senki a neten azt írja hogy tág vagy akkor te azt tényként kezeled. Idióta.
2017. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
22%
Hát szűzként azért nem a legszűkebb. Volt egy barátnőm, elég vékonyka alkattal, előttem már volt benne 4-5 férfi és bizony annyira szűk volt, hogy brutális felizgatás után is nagyon nehezen ment be neki két ujj. A farkam vastagabb átlagosnál, de az gond nélkül becsusszant neki. Érdekes :D
2017. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!