Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 43 éves férfi gondolhatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 éves férfi gondolhatja komolyan egy 26éves növel?

Figyelt kérdés

Amikor dumáltunk élőbe olyan csendes típus volt. Azt mondta nem akar nyomulni.

Gondolhatja komolyan? Vagy csak a szexre hajt?


2017. júl. 23. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mit akar,én még nem beszéltem vele,de ha akarod rákérdezhetek helyetted.

Nem korfüggő,hogy 2 ember egymásra talál-e vagy sem.

2017. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

persze

de,ahogy az 1 mondja,te voltál-vagy vele

2017. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Honnan szűrhetem le ,azt ha csak hiteget?
2017. júl. 23. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. 19 vagyok, a férfi 32. Néha olyan, mintha szexre kellenék, néha pedig, mintha komoly kapcsolatra. Lehetetlennek tűnik eldönteni. Én arra próbálok figyelni, hogy milyen módon kedveskedik és milyen témákról beszélgetünk, hátha ebből kiderül. Mondják biztosan többen, hogy kérdezd meg, de elég kellemetlen lenne helyből rákérdezni ilyesmire, szerintem legalábbis.

19/l

2017. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szexet mindenképp!
2017. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Persze gondolhatja. Miért ne? Nyilvan a testi része is elèggè benne van a dolgoban de elèg èrettnek kène h legyen ebben a korban h nem csak arra hajt
2017. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az az egy biztos, hogy ha egy ffi komolyan akar töled vmit, akkor nem nyomul a azex témával, és türelmes. Plusz tesz azért, h te komolyan vedd öt. Ha nem igy viselkedik, csak megy a huza vona, akkor nem sok az esély a komolyra. Egy ffi, ha akar egy nöt komolyan, akkor ki is mutatja.
2017. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43 vagyok és 26 éves a feleségem :)
2017. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!