Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kínos/gáz/szánalmas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos/gáz/szánalmas?

Figyelt kérdés

Szóval már elegem van abból, hogy szűz vagyok. Leszólhattók emiatt, de alapvetően is elég erős...szexuális késztetésim vannak és tudni szeretném milyen. Tehát a probléma ott kezdődik, hogy elkezdtem beszélgetni egy sráccal Tinderen (igen tudom, én is érzem, hogy ez nagyon gáz) aki nyilvánvalóvá tette, hogy úgymond jól akarja érezni magát abban a pár napban amíg itt van (csak nyaralni jött)

Mennyire rossz ötlet belemenni egy egyéjszakás kalandba, egy idegen sráccal, szűzen, és ha mellékesen éppen menstruálsz? (Egyáltalán ez elkedvetleníti a férfiakat?)


Ezt végigolvasva nem tudom, hogy nevessek-e vagy sírjak. Kérlek ne nézzetek üresfejű libának, tényleg nem vagyok az.


19/L



2017. júl. 26. 01:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj en biztos nem adnám oda egy teljesen ismeretlen fiúnak a szüzességem...meg ráadásul mèg menstrualsz is...nem vagy te még annyira idős, hogy ne tudnál várni. Szóval en azt mondom, ne csináld, megbánnád...meg aztan lehet a fiu se akarja így...vagy ha mar a szerelemig nem vársz, azt megvárhatnád, hogy a menzeszed elmúljon.Majd eljön a te időd is...de szerintem még ne most.
2017. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hátttt.... erre inkább privátban O.o
2017. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Ne tedd! Mit gondolsz mennyire lesz jó élmény egy olyan sráccal, aki csak azzal törődik, hogy neki jó legyen?! Az első egyébként se kellemes, hát még egy ilyen alakkal, aki "csak jól érezni akarja magát". Ne csináld, mert később csak megbánnád!
2017. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Pasi máskor is lesz, aki jól érezné magát benned.

Várd meg, hogy elmúljon a menzeszed, aludj az ötletre egy párat és aztán gondolkodj el rajta újra.

Egyébként kereshetnél komoly pasit is ennyi erővel.

2017. júl. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Hát figyelj.

Én 20 éves vagyok,szintén szűz,de baromira nem érzem magam ettől kevesebbnek,mint a többiek.

Sőt,nekem is lett volna lehetőségem elveszteni,de csak azért,hogy valaki átszakítsa a szűzhártyám,nem fekszek le olyannal,akihez nem vonzódom.

Randizok,ismerkedek,aztán majd a 10 millió ember között csak találok olyat,aki okos(de minimum tanult)és a közös hang,szimpátia is megvan...

Egyébként meg nem értem ezt a pánikot.

Tudod hány srác van,aki ugyanígy?

Nekünk legalább szerencsénk van,mert a férfiak szeretnek elsők lenni,a nők már nem annyira.

A fiatal nők az idős apafigurákat keresik,szegény srácok meg mehetnek prostihoz...

2017. júl. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
*-ugyanígy
2017. júl. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

*-aki.


(na már,nem igaz,hogy nem tudom elsőre a jó szót kimásolniXD)

2017. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy az a kamugép aki minden nap a szüzességét osztogatja?
2017. júl. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Ha éppen nem zavar hogy nem olyannak adod oda a szüzességed akit szeretsz akkor semennyire! Általában egy nő a férfit próbára teszi, hogy ez a férfi mennyire méltó arra hogy ágyba bújjon vele. Teljes más olyannal elveszíteni aki szeretsz, más olyannal is akit nem, én tudom.... persze egyénfüggő, nem mindenki táplál mély érzelmeket!
2017. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és ha 24 évesen lennél szű az sem baj. A baj ott kezdődne, amikor már a fél iskola benned járt 19 évesen! De ez is felfogás kérdése, van akit ez se zavar, de legyen önbcsülésed, ne add magad könnyen, olyannak add oda aki első sorban a lelked is ápolja!
2017. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!