Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szánalmas, ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szánalmas, ha egy férfi művaginát vesz, és azzal maszturbál?

Figyelt kérdés
Manapság teljesen elfogadott, hogy egy nő fürdőszobaszekrényében, vagy éjjeliszekrényében ott legyen egy vibrátor. De a pasikat ilyen téren meg elitélik,mert nem tud csajozni és erre fanyalodik.
2017. máj. 23. 09:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
2%
azért, mert a pasik nagyon könnyen helyettesíted a kezeddel, a lányoknak ez sokkal nehezebb. Amúgy nem ítélem el, vegyed, nekünk is van egy rakat játékunk, de nekem a Fleshlight nagyon nem jött be.
2017. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

ma 09:25


A lányok is jól tudnak bánni az kezükel már nem azért.

2017. máj. 23. 09:28
 3/34 anonim ***** válasza:
3%

látom te pasi vagy és neked a női maszturbálás az ujjazásról szól.

Majd ha lesz egy feleséged vagy egy 10 éves kapcsolatod, akkor térjünk vissza a kérdésre.

2017. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
újjazásról szól igen
2017. máj. 23. 09:34
 5/34 anonim ***** válasza:
24%
Magadtol vagy ilyen bamba vagy anyadek rasegitettek a csinalasodkor alkohollal?
2017. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
na jó nem kell személyeskedni
2017. máj. 23. 09:47
 7/34 anonim ***** válasza:
Mitől lenne szánalmasabb az egyik hóttugyanolyan segédeszköz, mint a másik?
2017. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem irtó szánalmas a műpunci. Úristen.... az sem lenne ennyire gáz, ha dugnád magad valamivel.
2017. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
#3, tedd meg, légy szíves, hogy elmagyarázod, miről szól a női maszturbálás. Eddig mindenkitől azt hallottam-olvastam, hogy a csiklójukat, hüvelybemenetüket símogatják a nők. Igen, van olyan is, hogy dildót használnak, de annak nem kell vibrálnia. Én azt hittem eddig, hogy a vibrátor egy hatékony kényelmi eszköz, ami olyan élvezetet ad, amit az ujjukkal nem tudnak a nők elérni.
2017. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%

A nők is használhatnak akármilyen tárgyat, aminek olyan az alakja.

Banán, uborka, répa, retek, hajkefe nyele, dezodoros flakon, furulya, sörösüveg, vastag filctoll, zuhanyrózsa, és persze a saját ujja...stb

A férfiak mit használhatnak? Körülbelül semmit. Valahogy nincs a házban egy darab nedves, puha és meleg lyuk amit meg lehetne dugni.

2017. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!