Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket milyen erzessel tolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket milyen erzessel tolt el ez? Gondolom sokan csak abrandoznak errol?

Figyelt kérdés

Csak szerintem a legjobb erzes a vilagon amikor egy jo csajjal kinyalatom a s*g*em? Az odaig ok hogy dugod meg szopatod de ennel mar csak egy jobb van. Persze mind elvezettel csinalja olyankor. Foleg ha egy igazan gyonyoru 10/10es csajrol van szo aki igy alaveti magat pedig meg sem erdemelnem, nem vagyok hozza "melto" vagy eleg jol kinezo. De megis osszejott mar.

Szinten elegedettseggel tolt el amikor mar ex vagy mar nem beszeltunk valami miatt regebb ota es meglatom kezenfogva a baratjaval nagy szerelmesen csokolozni, biztos buszke is a csajara stb, de visszagondolok hogy elozoleg meg az en fenekembe volt a nyelve :) Legszivesebben kozolnem a csavoval de azert nem vagyok ilyen rosszindulatu csak magamba elegedettkedek.


2017. júl. 26. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinyírom magam.
2017. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Segget nyalatni jó dolog...sajnos kevés nő hajlandó rá
2017. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
A leggusztustalanabb dolog, amit valaha próbáltam. Szerintem látensb$zi aki erre felizgul
2017. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
#4: na, megjött a szakértő...látensbu.z.i...persze
2017. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, bár igy is lehet spórolni. Úgyis drága mostanában a zewa.
2017. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De azóta gondolom fürdöt...amugy ennyi erővel gondolj bele hogy te mennyi dolgot fogtál már meg azza a kezeddel ami biztos közvetlenül vagy közvetetten járt már a szádban.
2017. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akik a nőket alázzák, azok súlyos lelki sérültek.

Megérdemlitek hogy egyedül maradjatok.

2017. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy,kezeltesd magad.
2017. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!