Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Stresszelek és nem áll föl,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stresszelek és nem áll föl, ez mással is előfordul?

Figyelt kérdés

Otthon előfordult már párszor, hogy mikor elkezdtem csajokat nézegetni, akkor eszembe jut, hogy mi van, ha nem áll föl(és így majd a szexnél sem), emiatt elkezdetem stresszelni és végül valóban nem állt föl. Mással is előfordult már ez? Mit lehetne ez ellen tenni?Nem vagyok impotens, fel szokott állni, csak valamikor ilyen helyzetekben nem sikerül.Kicsit elment emiatt az önbizalmam.(bocs, ha rosszul fogalmaztam meg, elég amatőr vagyok a témában)

15\F



2017. júl. 26. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell izgulnod, barátommal a legelején velünk is ez volt, félt ,h nem lesz elég jó nekem.Ezt eljátszottuk 2x, utána megbeszéltük az egészet ,és egyből ment.Hidd el ezen nem kell izgulni, nem kell túl komplikálni a dolgot, és ne uralkodjon benned a teljesítési kényszer, inkább élvezd. :) 18/L
2017. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30 felett már van ilyen. 20-ig mindig áll ha kell ha nem.
2017. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Velem sajnos előfordul, de remélem,hogy idővel, meg több tapasztalattal jobb lesz!:)
2017. júl. 26. 23:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van hasonló élménye,szívesen várom
2017. júl. 26. 23:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos mással is előfordul. (Velem is megesett jó párszor.)
2017. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2017. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30 felett is áll ha kell ha nem, egészséges férfinek 40-50, 60 évesen is feláll, keményen. Ez nem kor, hanem egészségfüggő...
2017. júl. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De neki azért nem áll fel, mert izgul, rá stresszel. Nem egészségügyi okok miatt.
2017. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40 lettem soha nem volt olyan hogy nem állt fel. Inkább az volt a baj hogy akkor is felállt ha nem kéne. Akkor most mi legyen ?
2017. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!