Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti elhagynátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elhagynátok az ilyen srácot?

Figyelt kérdés
Az érzelmi oldallal nincs gond. De ha lefekszünk, 3-4 perc alatt elélvezek, utána persze kielégizem a kezemmel, de en is tudom, h nem ugyan olyan. Ti ezért elhagynátok egy fiút? Mindketten 18 évesek vagyunk.

2017. júl. 27. 09:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, de ne kézzel, hanem szájjal csináld. Akkor tuti nem hagy el.
2017. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
hát ha szex alatt a srác hamar elélvezne és utána még csak ki sem nyalna tuti lépnék! 20L
2017. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én szex előtt is kinyalom :D
2017. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Orgazmus kontrollal meg tanítanám hogy bírja 10 percig az bőven elég nekem.

23 n

2017. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Bele kell jönni. Vannak olyan óvszerek is, amelyeken olyan anyag van, ami késlelteti az ejakulációt. De igen, nyald ki a lányt! :D


20L

2017. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert bűntudatot van hogy ő nem megy el azért kár lenne dobni,indoklom is miért!!!! 1.Ha az érzelmi oldal stimmel akkor erre lehet építkezni. 2.úgysem fogsz olyan fiút találni akinél minden passzol,mert az ember férfi,és nő sosem lesz tökéletes,mert nem vagyunk képesek rá. Mi azzal a gond ha elélvezel 3-4 perc alatt? Nekem 1 lánynál aki ugyan így volt egy éjszaka alatt 8 orgazmust tudtam összehozni,és ez fantasztikus dolog. 3.Ha próbálkoztok rájössz hogy az orgazmusok közti távolság nőni fog,vagy is nem leszel képes ugyan annyi idő alatt el élvezni mint az elsőnél.Ergo egyszer eljön az az idő 2,3,4,5,6,7,8,orgazmusnál ahol ős is képes lesz elmenni,mert az orgazmusok közti távolság olyan nagy lesz.De alapban kezdhet nyalással is ha élvezet,és elsőnek elvihet úgy is.Ezek nagyon szép dolgok,ha megtudjátok oldani.Ezért ne dobd ha amúgy minden rendben. Jó próbálkozást nyuszifűl!!!
2017. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocsi most nem vágom a lány megy el vagy a fiú hamar,mert nem egészen 1 értelmű?
2017. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Próbálkozz úgy:Hogy mikor elmész wc-re pisilni közben mikor csinálod tartsd vissza,és pisilj újból majd újból tartsd vissza.Ez az felelős azért hogy megtudd álni hogy ne élvezz el hamar,és vissza tudd tartani.Ha ezt gyakorlod idővel belejössz és visszafogod tudni tartani.
2017. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előjáték + orgazmus kontroll! Ilyenért elhagyni! Pláne ilyen fiatalon.....
2017. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem baj,ha hamar elélvezel.Elég ha utána kinyalod őt.Sok nő már attól kielégül,a szex meg csak úgymond "hab a tortán".
2017. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!