Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti elhagynátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elhagynátok az ilyen srácot?

Figyelt kérdés
Az érzelmi oldallal nincs gond. De ha lefekszünk, 3-4 perc alatt elélvezek, utána persze kielégizem a kezemmel, de en is tudom, h nem ugyan olyan. Ti ezért elhagynátok egy fiút? Mindketten 18 évesek vagyunk.

2017. júl. 27. 09:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
akárki akármit mond a dugást nem helyetesíti a nyalás, inkább tanuld meg kontrollálni nincs is jobb egy órákont át tartó dugásnál :D
2017. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó: de van. A nöknek a nyalás 1000x fontosabb, minthogy orákon át toszogálják öket. Uh hajrá, nyalásra fel!
2017. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%
Aki azt szereti ha beállnak a háta mögé,elkapják a haját és veretik,abban a nyalástól olyan üresség érzet fog maradni hogy elélvezett de még is vágyik valamire.Ő sem tudja mire de arra hogy jól meg legyen.Az embert testét nem lehet becsapni.Meg kell adni amire vágyik ,ilyen egyszerű.
2017. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
csak olyan nő élvezi jobban a nyalást akit még nem dugtak meg rendesen :D
2017. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az óvszerben benzokain van, késlelteti a magömlést!



Nem minden nő szereti ha ujjazzák vagy nyalják, valaki nagyon nem, viszont azt szereti ha játszanak a mellével vagy ő szophat! Nagyon nedves lesz tőle!

2017. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem teljesen átlagos srác vagy ezzel a rekordidővel.

A szexuális együttlétek számának növekedésével, de leginkább gyakoriságával nőni fog a tűrőképességed.

Amikor mi a párommal el kezdtük csapatni volt olyan aktus is ahol vetkőzéssel, pettinggel együtt volt 3 perc a kilővés. :D

Most már sokkal jobb a helyzet. Kontrollálni tudja. Van hogy ő azért küzd az ágyban hogy ne élvezzen el. Én meg azért hogy minél előbb igen.


Szóval a probléma általános. Sok gyakorlás meghozza az eredményt.

2017. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a kielégizem szóért hagynám el.
2017. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!