Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti elhagynátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elhagynátok a barátotokat, ha az irigykedni kezdene rátok?

Figyelt kérdés
Tanulmányi eredményekben, külsőben (mondjuk lefogytatok), fizetésben, családi háttérben.
2016. jún. 7. 04:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, hanem segítenék neki kigyógyulni ebből a gyerekes éretlen értelmetlen viselkedésből!
2016. jún. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el őt ezért.
2016. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Irigykedni a páromra???

Hm, ilyet se hallottam még, valami nagyon versenyzős családból származhat a barátod, ismerek ilyen embert, borzalom vele minden együtt töltött perc.

A párkapcsolat nem a versengésről szól, én úgy tudom. :)

2016. jún. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,amikor már a korai randizási korszakban kérdezősködött az anyagi dolgaimról,meg ráérzett, hogy nekem több van, úgy gondoltam, hogy jobb ha hagyom, mert már túl nagy a különbség és illetlen,amit csinált.
2016. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attol fugg ez hogy nyilvanulna meg. Ha o is latja hogy ez hulyeseg mert egyutt vagyubk es ami az enyem az az ove is akkor beszelgetnenk rola es segitenek tuljutni ezen.

Ha le akarna huzni emiatt barmilyen teren (onbizalom, korlatozni akarna stb. ) es nem akarna valtoztatni akkor szakitanek.

2016. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: az utóbbi. Állandó kompenzálás, az erősségedet (pénz, tehetség, szépség, népszerűség, munka) jobbik esetben tabuként kezelné, rosszabik esetben hibákat keresne benne, kötözködne. Feladatokat ad, programokat talál ki, hogy ne legyen időd szépségápolásra/edzésre/karrierépítés/tehetséggondozásra/tanulásra.
2016. jún. 7. 08:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lennék egy ilyen emberrel.. Ilyen "társ" mellett ellenségre sincs szükség. Nem férne bele számomra egy ilyen gyerekes és önző viselkedés, ill. az sem, ha a másik rajtam akarja leverni a komplexusait. Ha nem küzdene teljes gőzzel azért, hogy ezen változtasson és helyretegye magában a problémáit, én biztosan nem várnám meg, amíg teljesen lehúz és lerombol.
2016. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az olyan ember, aki ahelyett, hogy támogatna a fejlődésben lehúz, az nem lesz a társam. Ha csak kellemetlenül érezné magát, esetleg picit frusztrálná, akkor megbeszélném vele, de azok, amiket írtál... Hát, nekem ilyen társam sose volt szerencsére, és nem is lesz.
2016. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt egy rövid időszak, amikor éreztem, hogy a párom... nem is igazán féltékeny volt, hanem szégyellte, hogy neki alacsonyabb végzettsége van, mint nekem, én viszont még mindig tanulni szerettem volna. Olyanokkal érvelt, hogy ha felsőfokú végzettségem is lenne az érettségim, nyelvvizsgám, és szakmáim mellett, akkor már biztosan elhagynám, mert kevésnek érezném ő magamhoz, mert neki "csak" egy szakmája van.

De ez nem ezen múlik. Önmagával elégedetlen, nem velem. Az anyagi helyzetem mellesleg sokkal rosszabb, mint neki.

Ha viszont tovább tartott volna az a korszaka, akkor biztosan szétmegyünk, mert így biztosan elüldözött volna.

2016. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!