Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor mondja egy pasi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondja egy pasi a lánynak, hogy jó az ágyban?

Figyelt kérdés
Mitől lesz egy lány az ágyban jó? Mit kell csinálnom, hogy jó legyek?
2017. júl. 27. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő!!! Mindenki mást szeret!
2017. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem tudod akkor nem vagy jó ;) De van olyan pasi akinek az is elég ha csak mindent megteszel neki amit kér. emberfüggő. Részemről pl csak annyi hogy nem legyél olyan mint egy krumplis zsák, ne legyél szégyenlős meg legyél picit perverz és bevállalós. nekem ennyitől már jó vagy.
2017. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Relatíve, mindenkinek más a jó. De összességében az a jó, aki mindig feltalálja magát, van fantáziája és tudja a dolgokat variálni hogy az izgassa a másikat...
2017. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyitott, játékos, aktív, kísérletező, tabumentes, buja, tüzes stb. 😊
2017. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha te is mozogsz (pl lovagló), ha kéred, h több pózba csináljátok, és a legfontosabb, ha nem csak ő mozog, hanem te is kiveszed a részed a szexből.
2017. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Elnézést kérek a kivételektől,nem nekik szól. Ha már nem fexik mint 1 darab fa már jobb az átlagnál!! Az átlag nők elnézést de így van pl. nem tudnak lovagolni sem normálisan,és van aki nem is akar, a sz.o.p.á.s.r.ó.l nem is beszélve.Akinek ami nem megy azt nem kell erőltetni,amiben jó arra kell gyúrni.Ha valaki nem szeret sz.o.p.n.i minek erőlteti,hisz bocsánat de szar is lesz benne!! Mindenki tudja hogy mindenkinek ami tetszik abban tud a legtöbbet nyújtani!!A nők 1 része elvárja hogy egy pasi teljesítsen és ő meg semmi.Aztán ha a férfi szex közben elmegy és rá hagyja,vagy már nincs is kedve szexelni sem persze a férfi a hibás. A szexben 2 ember van mind a kettőnek tenni kel a másik öröméért ez így fer,és így működik csak. Én pl. imádok ny.a.l.n.i.Ezt nem lehet megjátszani a partner érzi a különbséget partner és partner közt,nem h.ü.l.y.e.,még 1 szűz lány is!!!! Ha imádsz csinálni valamit belemerülsz,úgy hogy a külvilág is megszűnik és csak annak élsz amit csinálsz és minden mást leszarsz.Igazából azt mondják hogy figyelni kell a partner reakcióit,de szerintem ez h-ü-l-y-e-s-é-g.Bizonyos szintig talán!!! Ha valamit élvezetből teszel azt a másik is élvezi,ha csak épp nem jön be neki ez a fajta inger mód. Bármiféle ingerrel érzelmeket lehet át vinni élvezet formában a másikba. Vagy is ha valaki imád sz.o.p.n.i,vagy ny.a.l.n.i,az zsigerből jön. Rátapad a nemi szervre és levakarni nem lehet róla míg el nem é.l.v.e.z a partner.Persze nőknél muszáj ha akar még valami mást is vagy a férfi több menetes. Én tudom mert ismerem magamat hogy pusztán szájjal érzelmeket lehet át vinni a másikba ami nála is megfog jelenni és hálás lesz érte.Ez így működhet csak!!! A többi, megcsinálom mert szereti az 1 vacak szex. Azt csináld amit szeretsz,imádsz.
2017. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szép, ápolt, illatos és szűk a puncija. Egy ilyen csaj sokkal élvezetesebb nekem akkor is, ha nagyon nincs kedve odatenni magát (pl. fáradt, rossz kedve van), mint egy kevésbé vonzó csaj, ha maximálisan szeretne is kedvemben járni.
2017. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Számomra azzal a lánnyal jó, aki aktív az egész együttlét alatt. Ez alatt azt értem, hogy kezdeményező, nem nekem kell mindig szólni, hogy legyen valami, hanem simán odajön, benyúl a nadrágomba és elkezdődik a dolog. Ha már belekezdtünk, nem csak én váltogatok pózokat és nem csak én dolgozom, hanem együtt oldjuk meg. 27/f
2017. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én akkor ha szeretem a lányt. Ha szeretem, nekem mindegy mit csinál, lehet darab fa is, majd én mozgok, csinálok mindent.
2017. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Erika.Csavaros ***** válasza:
Hát ha csak fekszel ott mint egy fadarab az tuti sem neked sem a partnerednek nem az igazi. Kérdésedből ítélve fiatal csaj lehetsz,fogj egy idősebb potens pasit aki türelmes nem lyukat akar hanem fiatal csajjal hatalmasat szexelni,egy ilyen megtaníthat a jóra :-)
2017. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!