Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomat izgatja ha nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat izgatja ha nekem fáj! Ez normális?

Figyelt kérdés

Mondta mikor felszisszenek szex közben, vagy picit harapom a szám szélét akkor nagyon rám izgul.

Engem ez nagyon megijesztett, nem tűnt erőszakosnak, vajon csak elnyomja és elrejti előttem a valódi személyiségét? Joggal kezdek el aggódni miatta?

Még csak 4 hónapja vagyunk együtt.


Többször is felhozta, már hogy a fenekembe is csinálhatnánk, vajon az is azért izgatja?



2017. júl. 29. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Az biztos hogy van benne egy adag szadista beütés...
2017. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Pár alkalom és kikötöz az ágyhoz, majd análba erőlteti a kukiját...szerintem szólj neki időben, hogy ez ne következzen be! Mond, hogy neked ez nem jó, ha fájdalmat okoz, mert , ha erre gerjed, akkor tényleg egyre jobban olyanokat fog csinálni, amiben látja, hogy te fájdalmat érzel.
2017. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
örülj neki:) van benne egy kis szadista is, nem mindenki foghat ki ilyet, én örülnék neki, szerencsés vagy!;)
2017. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szadizmusra utal a dolog...


Ha neked nem okoz semmilyen fájdalmat, addig nem kell aggódnod, ha viszont elkezdi a méhszájadig tolni erőből hogy fájjon, akkor azért megpróbálhatsz kihátrálni... de ha van esze, ilyet nem csinál, bár van olyan aki imádja ha fáj neki...

2017. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Nana! Gondolj bele! Ha normál szexnél élvezi a Te fájdalmadat, akkor mi lesz anális szexnél? Biztosan ezt akarod?

Annyi normális, facér pasi van, miért nem választasz azok közül, ezt meg rúgd kia pi..C..ába!

2017. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem kérdezted meg őt arról hogy nem-e BDSM kedvelő? Mert akkor rögtön megtalálod az okát...
2017. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Engem is izgat ha keményebben csináljuk, fáj is. De nálunk kölcsönös: a barátnőm igényli és elvárja ezt. Meg a BDSM is, amikor fájdalmat okozunk azért hogy a másik fél örömét lelje ebben és büszke lehessen magára hogy kibírta.

Ha Téged nem izgat ez, azt jó lenne megbeszélnetek, mert lehet hogy a baarátodnk ninsc megállás és egyre durvább lesz. Igen majdnem biztos vagyok hogy a popsilyukad is kell neki.

2017. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De nem bánt, vagy csinálja durván, csak mondta, hogy izgatja mikor behatol és felszisszenek.

A popsi tabu!

2017. júl. 29. 15:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
MÉG nem bánt. :D Kitudja..:)
2017. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Most az izgatja ha felszisszensz! És késöbb? Gondolkozz!!!
2017. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!