Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomat izgatja ha nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat izgatja ha nekem fáj! Ez normális?

Figyelt kérdés

Mondta mikor felszisszenek szex közben, vagy picit harapom a szám szélét akkor nagyon rám izgul.

Engem ez nagyon megijesztett, nem tűnt erőszakosnak, vajon csak elnyomja és elrejti előttem a valódi személyiségét? Joggal kezdek el aggódni miatta?

Még csak 4 hónapja vagyunk együtt.


Többször is felhozta, már hogy a fenekembe is csinálhatnánk, vajon az is azért izgatja?



2017. júl. 29. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha ezen stresszelsz, mert neki tetszik hogy neked fáj.... előbb utóbb a szex sem lesz önfeledt, mert azon fogsz agyalni hogy nem-e kapja el a hév, ilyenkor minimum meg kellene neki kérdezni - esetedben - hogy mit nem csinál jól...
2017. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Erika.Csavaros ***** válasza:
100%
Figyelj,döntsd el hogy neked jó-e a némi fájdalom,ne másoktól kérdezd hisz te érzed.Ha belefér és te is akarod akkor mi a gáz? Ha nem fér bele nálad akkor minek tartod meg? Idővel csak rosszabb lesz számodra ez a dolog.
2017. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A sok perverz állat itt...

Ha odafigyel rád, akkor nem kell aggódnod. Az emberek többségét ez izgatja. ettől még nem lesz állat, nem fog megverni, meg effélék...

2017. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%
Hol találtad ? Vagy csak előlem bujkálnak az ilyen pasik ? :/
2017. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális én is szeretem mikor egy nő hangos szex közben .. vagy látom rajta hogy kicsit fáj neki ... de tényleg nem szeretem az ilyen durva dolgokat és nem is próbálnám ki ez még bele fér ...
2017. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%
Izgalmas a seggbedugás.Ha nem engedné soha a barátnőm keresnék mást erre a célra. :)
2017. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azt találom izgalmasnak ha például a balerina feltöri egy jó csajnak a lábát, és nem zavarja őt annyira hogy megkergüljön tőle, és ennek ellenére szeretné ugyanúgy a balerinát főleg! 😀😀☺️☺️
2022. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!