Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a mai világba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világba hány évesen engedik a szülők hogy ott aludjon valakinél? Pl ha van valakinek barátnője vagy barátja .

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez mind két gyerektől és szülőtől függ.
2017. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ. Nekem nem engedik 18 évesen, lassan 19 évesen, a barátom szülei. Nem keresztényi dolog szerintük. Bár azt nem értem, hogy egyházon belül miért nem aludhatunk, külön szobában... Na mindegy.

Van, ahol 13-4 évesen simán engedik, van ahol csak házasság után.

De talán a 16-8 lehet a legreálisabb.

2017. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem már 17 évesen tudnia kéne a szülőnek mondjuk nekem 16 évesen még nem engedték de már 17 évesen igen most vagyok 20 .
2017. júl. 29. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 20, eddig egyszer sem aludhatott itt senki és én sem másnál! :/
2017. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15évesen volt az első együtt alvás karácsonykor, barátom 20éves volt. Azóta is együtt vagyunk ő 21 én 16. És havonta egyszer alhatunk együtt vagy két havonta :). Nevelő apám szigorú,ő nem engedi,hogy sokat legyünk együtt. Heti egyszer találkozhatunk,max kétszer.
2017. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En 15 evesen mar egyutt aludtam a baratommal, de en amugyis mindig (egeszen kisgyermek koromban is) szellemileg, erzelmileg erettebb voltam a koromnal, szoval tudtak, hogy vigyazok magamra, hulyesegbe nem megyek bele, stb stb
2017. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 vagyok, azt mondták nekem hogy minimum 18ig senki se aludhat itt és én se máshol :D
2017. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!