Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért van az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quadrant kérdése:

Szerintetek miért van az ha egy lány nem akar szopni?

Figyelt kérdés

Lányoktól kérdezném hogy van köztetek olyan aki egyáltalán nem hajlandó szopni, és ha igen miért nem.

A párom nem hajlandó csinálni, én minden szex alkalmával kinyalom a punciát, de ő nem hajlandó viszonozni. Amikor megkérdezem miért nem, azt mondja nem szereti csinálni. Más is van igy vele?



2017. júl. 30. 07:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Önző a barátnőd.
2017. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Lehet feszeng hogy esetleg rosszul csinálja, vagy ő nem szereti, ha nem akarja ne erőltesd nála!
2017. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

lehet feszült

vagy rossz élmény


sok gyökér kérdezés nélkül ráhúzza a csaj fejét élvezésnél, vagy csak szopásnál, sok esetben az ilyen idióták miatt


mint análnál a "véletlen TÖVIG becsúszó gyökerek"

2017. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

vagy amire senki nem gondol, akk sem ha megmondja..


nem szereti csinálni.. nahát, lehet h emiatt van?

2017. júl. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem szeretem, nem szeretem kérdés. Amelyik nő így gondolkodik az mehet is amerre akar. A szex 2 irányú, ergo nem csak azt kell csinálni amit te szeretsz, hanem azt is amit a másik. Ha valaki eddig nem jut el az részemről szexeljen akivel akar. Az meg hogy rossz tapasztalat mert erőszakos volt valaki régen... Voltam olyan csajjal akinek volt ilyen élménye, érdekes módon nekem kérés nélkül csinálta miután én is izgattam először szájjal, és mikor látta hogy én nem erőltetem utána minden alkalommal csinálta ennyi. 27/F
2017. júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Én régen nem csináltam mert szégyenlős voltam és megalázónak tartottam, de mióta kipróbáltam azóta szeretem az első alkalomtól kezdve.

29N

2017. júl. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem mondom hogy átérzem a helyzeted de azért sajnállak :) talán itasd le kicsit, lehet hogy gátlásos.
2017. júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyalást kedvelő lányok írjatok :) 28F
2017. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Le kellene ülnötök egymással, és megbeszélni, hogy te miért igen, és ő miért nem. Annál azért részletesebben, hogy, mert nem szereti.
2017. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Én rossz élmény miatt nem csinálom és nem is fogom sose!

Nyalni szivesen nyalogatom, mert így nem tudja ráhúzni a fejem legalább és kèzzel is ezer örömmel csinálom.


20/L

2017. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!