Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Erre a kompromiss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Erre a kompromisszumra számíthatok egy komoly kapcsolatban majd, vagy esélytelen vagyok így a nőknél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az intim méretem sajnos eléggé átlag alatt van, ellenben a nyalás mindennél jobban izgat.


Sokat olvasgattam már fórumokat, blogokat, amiket nők írtak, hogy kb. milyen a jó technika, hogyan kell izgatni a nőt orálisan. Hogyan csigázd fel, hogyan elégítsd ki csak a nyelveddel és az ujjaiddal. Mi az a G pont?! Hol keresd?! Hogyan masszírozd?! stb.

Természetesen tudom, hogy minden nő más, mást szeret, máshogyan szereti. De van esélyem úgy komoly kapcsolatra, hogy csak szájjal, nyelvvel tudnám megadni egy nőnek az orgazmust?


Persze nem csak a nőtől várnék kompromisszumot, hanem én is úgy állok hozzá. Teszem azt, ha ő nem akarna orálozni, megérteném, nem gond. Kölcsönös kompromisszum nélkül nem működik egy kapcsolat, az nem megy, hogy csak az egyik fél ad, egyik fél vár el dolgokat.


Értelmes válaszokat kérnék, ha lehet!

(A kérdés elsősorban nőknek szól, de férfiak építő, segítő válaszait is szívesen veszem, aki esetleg hasonló cipőben jár.)



2017. júl. 30. 12:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Bazki, nekem lankadtan talán 3-4 centis kis nokedli. Ez valóban vérpénisz. Az enyém pl több mint 18 centisre nő, ha akcióra kerül sor. Soha nem volt még rá panasz.

A 13-14 centi meg abszolút átlagos. Szóval nem a pöc5öd kicsi, hanem az önbecsülésed.

2017. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha 8cm lenne akkor megérteném de így...
2017. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A páromé is 14 tökéletesen elég.


És nem, a csak nyalás-ujjazás nekem nem kielégitö.

2017. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!