Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Nők, Ha gyereket nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, Ha gyereket nem akarok, akkor nincs jogom komoly kapcsolatba bonyolódnom?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ezt a pároddal kell megbeszélni.


Sok olyan nő van, aki szintúgy nem szeretne gyereket.

2017. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Na most fuss neki mégegyszer, és ha lehet mondattanilag helyesen,hogy értsünk is valamit...
2017. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mit nem értesz ?
2017. júl. 11. 22:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van jogod hozzá. Csak az elején tisztázni kell, ki mit akar.
2017. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
csak nem állhatok oda a nő elé rögtön, hé figyu én ám nem szeretnék gyereket, ha esetleg komolyra fordul a kapcsolatunk...
2017. júl. 11. 22:35
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Deee alhatsz

Ezt elore kell tisztazni h a no valaszthasson h kelle igy a pasi vagy nem


Am ajanlom h elkottesd magad ha mar nem akarsz gyereket !

2017. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Na vagy így...

Hát tuti akar majd.

Ezen ne parázz, ha annyira izgat, akkor hozd fel,hogy te szereted a gyerekeket, és hogy ő szereti e, és fűzd hozzá,hogy te is akarsz majd valamikor...

2017. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De,odaállhatsz,és ezt kb jó ha közlöd legalább a 2-3.randin.


Ha ezt nem fogadja el,akkor hagyni kell,nem érdemes vele foglalkozni,mert nem egy irányba tartasz vele.

2017. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ebben nem lehetsz biztos, lehet majd belep egy no az eletbe es ido elteltevel mar nem csak a baratnodkent hanem a gyereked anyjakent is elkepzeled. Sosem rudhatos mit hoz az elet. En pl nem gondoltam volna hogy tudok szeretni es kitartani hosszu tavon, mivel az elozo baratimat hamar meguntam, es most itt vagyok egy majdenm 3 eves kapcsolatban
2017. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát akkor majdhogynem minden nőről le kell mondjak ?
2017. júl. 11. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!