Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beszéltem a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem a barátnőmmel (korábban kérdeztem hogy aszexualis vagy alacsony libidó)?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy tekerjünk le a duna partra kettesben, vittünk egy üveg bort és beszélgettünk. Persze beszéltem már vele többször is, de ilyen dolgokban ritkán nyillik meg. Azt mondta hogy sokszor gondol arra hogy rám másszon, vagy éppen ha fürdök akkor be jöjjön, de aztán inkább elnyomja magában mert fél hogy csalódok benne. Több mint 8 éve nem élvezett el aktus közben (ha igen csak akkor ha csiklóval izgatja magát, de aktus közben ezt nagyon ritkán teszi) többször is mondtam már, hogy nincs vele semmi gond. Tudja jól ő is hogy a nők nagy része csak csikóval tud elmenni, még is annyira azt hiszi, hogy csalódást okoz nekem. Én azt mondtam neki, hogy magamban vagyok csalódott, hogy aktus közben nem tudom azt meg adni neki, viszont 100% osan figyelek rá. Tehát ott tartottunk hogy szakemberhez nem akar fordulni, szerintetek beszéljek vele még több alkalommal (nyilván) hogyan oldjam fel a pici lelke mély láncait? Mire figyeljek esetleg a következő együtt lét alatt. Én miatta feszengek ő meg miattam. Én is és ő is megakar felelni. Ok engedjük el magunkat, csak élvezzük a simogatást gyengédséget, gondolom lassítsak vissza a tempón. Ezek jutottak eszembe, de várom az újabb tanácsokat (nem adom fel :) )

2017. júl. 31. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb egy kicsit borozgassatak többet - ne részegre - és amikor a bortól kellően el vagytok lazulva, akkor lássatok neki, mert így hogy mind a ketten egymásra stresszeltek, nem fog menni! Utána meg mehet pia nélkül is:)
2017. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Olyan volt már többször is, és való igaz hogy olyankor a legjobb mindkettőnknek, ezt viszont nem lehet minden alkalommal. Én kicsit oldotabbnak érzem magam amúgy mint ő, ezért is tudok jobban rá hangolódni, simi ölelés stb, viszont ő meg nem, és látszik rajta hogy bezár, ez viszont az én kedvem veszi el. Teljesen rideg, nem érint simogat, tehát le blokkol. Gondolom végig agyal a témán. Tehát azt nézzük meg ilyenkor mit várnak el a nők, ha x alkalommal csak rá koncentrálok mondjuk én végig ki maradok a buliból hogy érezze hogy ez nem rólam szól szerintetek ez milyen megoldás? Tehát hosszú előjáték, aztán utójáték sok simogatással törődéssel.
2017. júl. 31. 08:17
 3/17 anonim ***** válasza:
"parancsolj rá" hogy szex közben masztizzon. (no jó, ne parancsolj, de kérd meg.) akár legyetek tök sötétben, hogy ne érezze annyira, hogy nézed. Vagy vegyetek egy csiklóizgatót amit akár te is tudsz rajta használni.
2017. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jah, és legközelebb amikor zuhanyzik, te állj be mellé és simogasd, kényeztesd. (akár a zuhanysugárral a csiklóján😉) aztán mondd higy legközelebb rajta a sor, hogy belépjen melléd!
2017. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Játékszert most vettem, még nem tudtam használatba venni :) oksi ez a full sötét dolgot eddig még nem alkalmaztam (pasi vagyoj
2017. júl. 31. 08:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Milyet vettél?
2017. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

*pasi vagyok kellenek a vizuális ingerek :))


Zuhany tanács nem hiszem hogy bejonne próbáltam már, a kezdeményezés ritkán jön ki jól. Azért majd kísérletezek.

2017. júl. 31. 08:30
 8/17 A kérdező kommentje:
Olyan vibris pénisz gyűrűt aminek van csiklos izgató része. Fura mert a vibrit (van az is) nem tudja használni nem élvezi a rezgést. Haverom elmondása szerint csajnak elég 2perc vele. Nyugi még véletlen sem említettem hasonlót a páromnak, van elég frusztráltsága így is.
2017. júl. 31. 08:32
 9/17 anonim ***** válasza:

*pasi vagyok kellenek a vizuális ingerek :))

De addig csak összejön a merevség, amíg ő megpróbál elélvezni, utána meg fel lehet kapcsolni a villanyt. Vagy lehet egy sólámpát végig, ami erotikus pirosas, naancsos színű 😉 de félhomályt nyújt

2017. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bíztasf, hogy a vibrivel gyakoroljon egyedül is 😊.

Esetleg egy masszírozót is beszerezhetsz (bocs, hogy a te pénztárcádra adok ötletet..) vannak a nagyobb Hitachi jellegűek, illetve azoknak a kisebb változatai, nagyon intenzív rezgéssel😉

2017. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!