Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beszéltem a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem a barátnőmmel (korábban kérdeztem hogy aszexualis vagy alacsony libidó)?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy tekerjünk le a duna partra kettesben, vittünk egy üveg bort és beszélgettünk. Persze beszéltem már vele többször is, de ilyen dolgokban ritkán nyillik meg. Azt mondta hogy sokszor gondol arra hogy rám másszon, vagy éppen ha fürdök akkor be jöjjön, de aztán inkább elnyomja magában mert fél hogy csalódok benne. Több mint 8 éve nem élvezett el aktus közben (ha igen csak akkor ha csiklóval izgatja magát, de aktus közben ezt nagyon ritkán teszi) többször is mondtam már, hogy nincs vele semmi gond. Tudja jól ő is hogy a nők nagy része csak csikóval tud elmenni, még is annyira azt hiszi, hogy csalódást okoz nekem. Én azt mondtam neki, hogy magamban vagyok csalódott, hogy aktus közben nem tudom azt meg adni neki, viszont 100% osan figyelek rá. Tehát ott tartottunk hogy szakemberhez nem akar fordulni, szerintetek beszéljek vele még több alkalommal (nyilván) hogyan oldjam fel a pici lelke mély láncait? Mire figyeljek esetleg a következő együtt lét alatt. Én miatta feszengek ő meg miattam. Én is és ő is megakar felelni. Ok engedjük el magunkat, csak élvezzük a simogatást gyengédséget, gondolom lassítsak vissza a tempón. Ezek jutottak eszembe, de várom az újabb tanácsokat (nem adom fel :) )

2017. júl. 31. 07:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A merevség már akkor össze jön ha megcsokol. Imádom a száját :) nem ezzel nincs gond, inkább túl gyors vagyok mert iszonyat felizgat, másodjára viszont már kéne egy kis simi, de mint irtam mivel feszeng ez nincs, így már bukom a második próbálkozásom. Elég egy kis csók meg simi amúgy és juhé :) szóval azon dolgoznák most hogy rá szoktassam arra hogy kalandozzon közben a kis kezeivel. Utána már akkor előrébb lennénk, legalábbis úgy gondolom. Sőt arra kéne még rá szoktassam hogy simogasson engem, utána meg magát. Na ez lenne a tuti :)
2017. júl. 31. 08:38
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
👍
2017. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#10 szóval a vibri elvileg minden csajnak kéne működjön ezek szerint. Öt csak csikizi a rezgés, nem tud élvezetet okozni vele, köszi ezt a gyakorlás dolgot majd ki hizelgem :) persze majd dobom az infót hogyan is haladok. Előző válaszok 80%-a a szakítást erőltette. Tudom hosszú idő eltelt már azóta, de első partnere vagyok és a legtöbb dolgot valószínűleg el rontottam velel, vagy nem vettem észre az elnyomott dolgait melyek felerősödtek benne.
2017. júl. 31. 08:43
 14/17 A kérdező kommentje:
Továbbra is szivesen fogadom bárki tanácsát, vagy barmilyen praktikát amivel sikereket értetek el.
2017. júl. 31. 08:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi itt a probléma? Hogy csak néha élvez el és csak csiklóból? Még mindig jobb, mint a semmi...
2017. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Arról nem esett szó, hogy orálisan el tudod-e juttatni a csúcsra? És ki tudod-e hozni belőle az orgazmust, símogatással?

Ha jól értettem egy félmondatodat, te kapsz tőle orált. Félreértettem? Kölcsönös? Legkönnyebb egy nőt orálisan kielégíteni, már ha hagyja magát. Ha itt a baj, akkor sok türelemmel győzd meg róla, hogy ez a te legnagyobb vágyad. Talán a te kedvedért megengedi, és akkor légy olyan türelmes és kitartó, amennyire tudsz. Keress rá itt a Gyakorin, találsz "szakszerű" leírást az egy éven belüli topikok közt (én is írtam párat). Kereső -> nyílás, kinyalni, stb. A két pohár pezsgő jó tanács.

Sok sikert, és türelem, türelem...

2017. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szia, ki tudom orálisan elégíteni de nagykb ritkán hagyja, abszolutt nem alap a szexben sajnos. Simogatással elélvezni, de jó is lenne :) azt mondja hiába maszturbál vagy élvez el általam neki nem olyan jó. (furcsa mert nekem azért nem így tűnik :D)
2017. júl. 31. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!