Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lányokat is érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokat is érdekel rajtam kivül a kemény BDSM ha igen titeket melyik szerep vonz? Engem az álávetett szerepe vonz

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem gondolod, hogy ez abberáció ?
2017. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem több ilyen barátnőm volt (szerencsére), és ahol élek, van BDSM klub is. ;)


#1: Amíg két felnőtt egymás és saját örömére közös megegyezéssel tesz dolgokat, addig neked k.vára semmi közöd ehhez, és bár jogod van aberrációak gondolni, de cserébe nekem jogom van hogy téged egy baromnak gondoljalak.

2017. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Engem nem kifejezetten érdekel a BDSM. A kemény dolgok meg abszólút nem.


Viszont az "alávetett" szerep olyan helyzetben izgató lehet ahol pl a másik fenekelne, vagy durvább d#ás lenne, sz#tás, kicsi hajhúzás, kötözés,bilincsek, de kb ennyi röviden. Ennél keményebb dolgok nem érdekelnének soha!


19/L

2017. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi(k)re gondolsz? Privátban is megírhatod akár
2017. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is a szubmisszív oldala. Rape fantasy például.
2017. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alávetett szerep, de csak annyi, hogy keményebb szex, esetleg szopás.

Viszont az irányító résszel is ellennék, de ugyanazokból az érvekkel mint az elsőnél.

L

2017. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy én miért nem tudok találkozni legalább egy ilyen lánnyal, nővel? !? :-(
2017. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!