Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szabaduljak meg ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg ennyi szex játékszertől?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mikor kamasz voltam kísérleteztem olyan dologgal, hogy guminők, farok pumpa több fajta is, farok korbács, stb... Azóta már komolyodtam és rájöttem mekkora hülyeségek ezek, viszont az a gond, hogy még mindig a szekrényemben rejtegetem ezeket és szeretnék megszabadulni végre tőlük. Mivel anyámmal élek még, így kidobni nem merem, mert anyám mindig átnézi a szemetest, mielőtt kivisszük a kukába. Ráadásul a gyűjtemény elég terjedelmes:


- Guminő 4db (ne kérdezzétek miért vettem ennyit, magam sem tudom)


- farok pumpa 3db (az egyik egyszer úgy rám szorult, hogy alig bírtam levenni...:)


- farok korbács 2 darab (a másodiknak a színe tetszett, azért lett 2db)


- farok növesztő krémek, kencék van vagy 6 féle tubusban


Szóval ezektől akarok végre megszabadulni, de a kuka a z kilőve amiért mondtam.


Gondoltam, összeszedem ezeket egy zsákba és beledobom a közeli tóba, de ha valaki esetleg kihalászná, az írtó ciki lenne..XD


Nyílvános konténerbe azért nem akarom beledobni, mert úgy hallottam kamerázzák őket. Ti mit javasolnátok?



2017. aug. 1. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kazán otthon, gyújts be vele télen! Ha pedig nincs, vidd ki a szeméttelepre, kell hogy legyen a közelben!
2017. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Fekete zsákba be, és ennyi.

Bár én sose szégyellném még nőként sem h szexjátékom van.

Nem tudom ebbe mi a ciki. A férjem szereti a közös játékot.

A többiek inkább irigyek :D

2017. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Addel nagyon olcsón bizos van aki megveszi.
2017. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd kukába csempészd bele, amikor kiteszik a kukákat
2017. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 lkm ***** válasza:
44%
szia engem érdekelne
2017. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed ki te a kukába? A kinti kukát is átnézi? Esetleg felajánlhatnád, hogy kiviszed a szemetet. Szerintem anyukád is örülne neki, hogy segítesz. Vidd ki te egy pár hétig, és ha már hozzászoktak, hogy te csinálod, és nem gyanús, akkor kiviszed a szeméttel együtt.
2017. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja 3-as tök jól mutatna jofogason egy alig használt guminő, masik rendesen karbantartott! Szivárvány színű falloskorbacs!
2017. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

kamuzol.Megvenni bezzeg mereted, de kidobni nem ugyan már.

A leharcolt szexjátékokra nagyon kicsi a kereslet mert fillérekért lehet kapni.

Ülj le 40 éves fejjel anyukád mellé és mond el neki h volt egy időszakod amikor elgurult a gyógyszered és minden szart megvettél, és kérdezd meg h kidobhatod-e XXDDDD

2017. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csempészd bele valaki más kukájába.
2017. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

küldd el nekem postán vagy akárhogy :)


egy guminőt meg egy farokpumpát régóta szeretnék :)

2017. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!