Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szabaduljak meg ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg ennyi szex játékszertől?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mikor kamasz voltam kísérleteztem olyan dologgal, hogy guminők, farok pumpa több fajta is, farok korbács, stb... Azóta már komolyodtam és rájöttem mekkora hülyeségek ezek, viszont az a gond, hogy még mindig a szekrényemben rejtegetem ezeket és szeretnék megszabadulni végre tőlük. Mivel anyámmal élek még, így kidobni nem merem, mert anyám mindig átnézi a szemetest, mielőtt kivisszük a kukába. Ráadásul a gyűjtemény elég terjedelmes:


- Guminő 4db (ne kérdezzétek miért vettem ennyit, magam sem tudom)


- farok pumpa 3db (az egyik egyszer úgy rám szorult, hogy alig bírtam levenni...:)


- farok korbács 2 darab (a másodiknak a színe tetszett, azért lett 2db)


- farok növesztő krémek, kencék van vagy 6 féle tubusban


Szóval ezektől akarok végre megszabadulni, de a kuka a z kilőve amiért mondtam.


Gondoltam, összeszedem ezeket egy zsákba és beledobom a közeli tóba, de ha valaki esetleg kihalászná, az írtó ciki lenne..XD


Nyílvános konténerbe azért nem akarom beledobni, mert úgy hallottam kamerázzák őket. Ti mit javasolnátok?



2017. aug. 1. 10:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
fekete szemeteszsák, nyilvános konténer. Lehet hogy kamerázzák, de a zsákba nem fognak belelátni.
2017. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Éjszaka, egy elhagyatott helyen, egy zacskóba hagyd az utcán, aki szegény ember arra jár, majd megörül érte.
2017. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#8 Miért kamuznék? Neten rendeltem mindent.
2017. aug. 1. 14:58
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, miért baj, ha kamerázzák a konténert. Beleteszed egy átlátszatlan zsákba, jól bekötöd (erre is csak azért van szükség, hogyha utána egy gyerek dob ki ott valamit, ne ez legyen az első amit meglát). Még ha véletlen meg is találná valaki, gondolod, hogy visszanézik a felvételen, hogy ki dobta ki? Kutyát sem érdekli, nem törvényellenes guminőt kidobni.


A tóba szemetelni viszont szabálysértés, dobd ki a kukába vagy konténerbe, ahogy kell. Ha túl sok, akkor dobd ki több részletben.

2017. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet!!
2017. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na hogy oldottad meg?:D


Egyébként így ovlasva.. az nem jutott eszébe senkinek, hogy ennyi tárgyat nem kell egyszerre mozgatni? A kréemeket kb zsebben el lehet vinni bárhova, a pumpák sem akkorák, hogy a táskában jelentős helyet foglalnának, hát munka/suli előtt berakod és az első utcai kukába kivágod. Nem egyszerre mindet, mondjuk minden nap 1et, így senkinek nem tűnik fel, ha tele a táskád, vagy percekig szöszölsz egy kukánál:D

2020. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!