Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért"undorodik" az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért"undorodik" az orális szextől? Nő vagyok.

Figyelt kérdés
Íme hosszan: 4 éves kapcsolat. 2 éve élünk együtt, van közös gyermekünk. A szexuális életünk csak ebben az egyben hibádzik. Eleinte nem foglalkoztam vele, mert ezen kívül minden klappolt, vonzalom, aktus, minden. A válasza,hogy miért nem: mert furcsállja hogy nagyok az ajkak, de nem válaszol arra undorodik e... de gondolom nem olyan drasztikus, különben nem izgulna fel,a szex sem működne. Szóval értelmes válaszokat várok, nagyon érdekelne a férfiak válasza, mi zajlik a fejedben!
2017. aug. 2. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek csak becsúszott mi?
2017. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha a nőm ajkai ott lent, nagyon lennének, akit zavar az keressen másik nőt. Ennyi. Nem kell ezen lovagolni. Egy kapcsolat arról is szól, hogy elfogadjuk egymás hibáit. Szer-etet, szer-elem!
2017. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mondja ki,de undorodik tőle sztem! 35f.
2017. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem, csak kötelességtudatból van még veled, de egyébként nem vonzódik hozzád. Lyuknak jó vagy, meg ott a gyereke, de semmi több.


#1

2017. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es de tahó vagy.

Kérdező addig ne szopjad amig nem nyal az orál nem egyoldalú

2017. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
# 5 Ez a zsarolás szerinted a boldog párkapcsolat titka?
2017. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól emlékeztem hogy alig 2 órája is volt egy hasonló kérdés! Ott nem kaptál kielégítő választ?



https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2017. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem minden vágyam olyan nő, akinek nagyok az ajkai.
2017. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem zsarolás azt adom amit kapok ha én nem kapok orált akkor nem adok.

De olyan pasival nem is jönnék össze aki nem fogad el úgy ahogy vagyok és csak kifogást keres arra hogy miért ne.

Persze van olyan pasi aki nem szereti de akkor ne várja el hogy én csak úgy számba kapjam a lompost ha én nem kapok viszonzást.

2017. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!