Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a helyzet, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy 19 évesen még szűz vagyok. (Eddig nem talált rám a szerelem) Viszont egyre inkább kívánom már a szexet. Szerintetek várjak még az igazira vagy essek túl rajta?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagy, bőven van időd.
2017. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Az utak királya ***** válasza:
Fiú? Lány? Semleges?
2017. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2017. aug. 2. 16:27
 4/16 DollarDog ***** válasza:
48%

Én mindenre rábeszélhető vagyok :D

Viccet félretéve ahogy az első irta! Időd mint a tenger!

Inkább várd meg míg rád talál az igazi mert ha csak igy kényszerből teszed az nem lesz az igazi :/ az más mikor azzal csinálod akit szeretsz vagy mikor azzal akit alig ismersz! Jön majd az a srác aki azt mondja gyere csajszi elmegyünk vacsizni.. vagy mivel szokás bevágódni :/

18/f

2017. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

neked kell erezned, hogy akarod-e mar, 19 evesen szerintem mar minden ertelemben erett vagy a szexre, de valoban jobb ezt olyannal csinalni, akit szeretsz. en is olyannal vesztettem el, akibe teljesen belezugtam, es orulok neki...:)

18/L

2017. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Várj, én is hasonlóan vagyok és várok. :) Bár a másik nemből.


23/f

2017. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Ha az igazira várakozást választod és nem vagy félős, akkor tehetsz egy próbát nálam. Hátha egymást keressük!

Viszont nagyon esélyes, hogy nem ismered még önmagad. Nem tudod hogy viselkednél egy kapcsolatban, és mit hozna ki belőled. Az első kapcsolat sokszor azzal végződik, hogy a szerelmedből teljesen kiábrándulsz, és rájössz, hogy nem is őt akarod.

2017. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ramone ***** válasza:
28%

Mivel 19 évesen szűz vagy két lehetőség áll fenn


1 nem kellesz senkinek mert ronda és/igénytelen vagy


2 tényleg szerelemre vársz ami nem elitèlendő viszont nem szabad keresni mert akkor ha rágörcsölsz elkerül


Mindenesetre semmi gáz dolog nincs benne

2017. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell tudnod.. Én is szűz vagyok és nem akarom elveszíteni azért hogy egy beképzelt büszke gyerek legyek.. (kinyil a csipám) pláne azért mert 13 14 évesek már túl vannak rajta..akkor nekem is kéne?? Ha hiszitek ha nem én inkább olyan csajjal sexelnék akit tényleg komolyan szeretek.. és nem azért mert nem bírok a hormonokkal.. én bírok várni.. aki keres az talál.. vagy váratlanul jön a csaj pont akkor mikor a legkevésbé se számítok rá.. szóval gondold át mit is akarsz.. Szüzesség elvesztés nem nagy gond :D visz az állatok is csinálják.. minden ember képes rá.. csak van aki hamar van aki később esik rajta át.. Én ha akarnám ma vagy holnap elveszíthetném pl roma csajok itt simán rám másznának (a rosszabik fajták) De nincs értelme.. Nem kell elkapkodni... Ennyi 19F
2017. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Adlak enis 19éves vagyok( FIu) anyu nem engedte h más lányokkal beszélgesek illetve találkozzak.. Mert azt mondta h terhesek leszenk:(( :D
2017. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!