Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom eldönteni, hogy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy mi a helyzet. Most akk mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Lassan fel eve,hogy egyutt vagyunk a baratommal (1. parkapcsolatom)

A szuleim es a testvereim nagyon odavannak erte es ha veszekszunk akk is melle allnak..

Imadom a csaladjat, baratait es minden hozzatartozojat.

Nos mostanaban adodtak problemaink, meg pedig,hogy allandoan ott hagy mert idore kell hazamennie. Tudom,hogy ez nem az o hibaja de akkor is zavar.

Mindketten focizunk es amiota egyutt vagyunk azota az osszes meccset vegig ultem, o pedig ossz-vissz 1x volt a meccsemen es akk is csak a felen.

Egyutt voltunk nem reg egy hazi buliba es ott sem kereste a tarsasagom,hanem inkabb a barataiva volt.

Nekem elotte volt egy olyan "szerelmi-szalam",hogy a fiuval mi tetszettunk egymasnak de soha nem jottunk ossze.

Ezen a bulin most o is jelen volt es en pedig vegig vele voltam,mert a baratom megint hazament es elobb is mint kellett volna.

Jol elszorakoztunk,de semmi nem volt koztunk.

Csak csillagokat neztunk,de nagyon koran elindultunk egyutt a bulibol.

Gyerekkori traumakat meselt hazaig,majd mondtam neki,hogy uljunk meg le mert nem akarok hazamenni.

Elvitt egy kulonlegesebb helyre ahol hajnali 5ig csak beszelgettunk es arrol is szo esett h en 2 es fel evig szerelmes voltam bele.

Aztan kiakadt a baratomra,hogy mert hagyott megint egyedul es hogyha neki lenne egy baratnoje inkabb kesne miatta.

Nagyon aranyos volt velem es bucsuzaskepp nagyon szorosan es hosszasan oleltuk meg egymast es kozbe meg a hatamat is simogatta.

Most pedig irasban alig keres es ha irok neki majdnemhogy egy szavas valaszokra sem meltat.

Fogalmam sincs,hogy en mit erzek es mit tegyek, es arrol sem,hogy ki mit erez irantam..

Vki segitene?



2017. júl. 24. 01:54
 1/2 A kérdező kommentje:
17/L
2017. júl. 24. 01:56
 2/2 StyleXX ***** válasza:
Hát , folytasd a beszélgetést mindkettövel és ha megtetszik a másik akkor dobd a barátodat , nem fog belehalni , meg úgy érzem te sem.
2017. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!