Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha választanotok kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha választanotok kellene, melyik mellet választanátok?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kicsi mellet (A) , vagy egy valamivel nagyobbat , de az már szilikonos, mű mell lenne. Mièrt? L
2017. aug. 5. 08:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

egyértelműen a természetest

gondolom az A az még nincs tenyérnyi sem, nekem kb a tenyérnyi a kedvencem az eddigi tapasztalataim alapján, de ha kisebb az sem gond, de legyen természetes

de úgy is fenék párti vagyok :P

de nem ezek döntenek abban, hogy akarok e csajtól bármit is

2017. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. Az A kosárral sincs gond ha kitölti a kosarat feszes és kerek. Szóval ha ilyen A mellről beszélünk akkor bármelyik tetszene, nincs ellenvetésem az implantátum ellen sem ha ismétlem HA azért rakatja valaki mert tényleg nulla melle van vagy épp már nagyon formátlan volt neki. 27/F
2017. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
B kosaras normált :)
2017. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Semelyiket, mert nagyon kicsi ne legyen, annyira legyen nagy hogy meg lehessen azért markolni. De ha nagyon kicsi, akkor se tehet róla...
2017. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a nagy logó mell tetszik, de mégis egyértelműen a kicsit választanám. Taszít a szilikon mell.
2017. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

A szilikont.

Az is jobb, mint a semmi.

2017. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Ha mar szilikon akkor legyen nagy.
2017. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Imádom a testalkathoz passzoló akár nagyon pici cicit!

De ha a párom ennek ellenére is úgy gondolja hogy neki a nőiességéhez nagyobbra van szüksége, akkor miután próbálnám lebeszélni de nem sikerül, akkor elfogadnám úgy is. Nem hatalmasra szilikonozva, hanem továbbra is testalkathoz mért nagysággal. Ahogy a leírás alapján te is szeretnéd 😊

2017. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szeretem ha valaki nem természetes. Igazából, ha szilikont rakatott be, és megtudom, akkor valószínűleg össze sem jönnék vele, kivéve ha valami betegség miatt kellett. Volt páromnak is kis melle volt, mégis imádtam, jó volt így.
2017. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
A nagy hatalmas szilikont.
2017. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!