Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok! Titeket az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Titeket az zavarna, ha a barátotok nem lenne szűz?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok, és pár napja vesztettem el egyéjszakás kaland során. Sosem volt még barátnőm, de ha majd valamikor lesz és ő még szűz lenne akkor szerintetek zavarná, hogy én nem vagyok már az?
2017. aug. 5. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

20 évesen nem túl felnőttes még a gondolkodásod..:)

Szerinted szűz csak szűzzel jön/jöhet össze?Érdekes lenne.

2017. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En anno egy nálam jóval idősebb es tapasztaltabb sraccal vesztettem el es tok jo volt h nem ketten benaztunk, hanem tapasztalt pasikent bevezetett a szexbe.
2017. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten jó. Eléggé fél mindenki az elsőtől, jól tud jönni ha a másik félnek legalább egy kicsi tapasztalata van. :)
2017. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes módon én nem voltam béna az első szexnél. Sőt...ugyanannyit tudtam róla, mint most.

Akiben nincs szándék, az szar lesz, bármennyire is tapasztalt.

2017. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szűz voltam, amikor életem első és egyetlen férfijával megismerkedtem, és bevallom, borzasztóan rettegtem volna az első szex gondolatától, ha tudom, hogy ő is tapasztalatlan még, és nem csak én.


Az, hogy neki volt már tapasztalata a szenvedélyben, megnyugtatott engem, mert tudtam, hogy vigyázni fog rám, tudja, hogyan kell majd hozzám nyúlni, és gyöngéd bevezetésre számíthatok az éjszakai szerelem világába. Egyáltalán nem érdekel, kitől volt meg ez a tapasztalása - egy férfi tudjon bánni a nővel! :)


Persze van egy-két olyan érzéketlen tuskó, aki képes, és összehasonlítja a jelenlegi barátnőjét más, az ágyban jobb exeivel, de hála Istennek nekem ebben nem volt részem.. illetve csakis pozitív hasonlatokkal, a javamra. ;)

2017. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Zavarna, de ha lehazudná, az még jobban.
2017. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Előző vagyok: miért baj az, ha valaki bénázik az első alkalommal??? Mi ez valami fellépés???
2017. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Örülnèk is neki.
2017. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!