Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki engedi párjának a más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki engedi párjának a más férfival való szexet (CUCKOLD)?

Figyelt kérdés

Akár előtte, akár csak a tudtával de máshol?!

Nők, Férfiak és Párok válaszát is várom.

Kort is ha lehet.

(Ja és nem beteges a kérdés)



2017. aug. 6. 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem engedélyezve van néha egy-egy kitérő.

Nekünk bőven belefér, megbízunk egymásban, szeretjük egymást.

2017. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szóltam a páromnak, hogy ha kedve van más pasival szexelni akkor néhány feltétel mellett kinézhetünk neki valakit. Azt válaszolta, hogy lehet később de egyenlőre nem.

Igazán nem arra vagyok kíváncsi, hogy lássam mással szexelni bár sokszor elképzelek ilyet is. Inkább arra lennék kíváncsi ahogyan az élményeit elmeséli. Szóval én inkább elvinném valahova, mondjuk egy hotelbe és megvárnám amíg végeznének. Más hogy van ezzel?

2017. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, jelenleg náluk is úgy néz ki a helyzet, mint a 12. válaszolónál, annyi hogy kicsivel előrébb vagyunk, mert ő ezt, hogy benne lenne, de nem most vagy egy évvel ezelőtt mondta

Aztán közben megbarátkozott a gondolattal, látta hogy komolyan gondolom, szal vagy két hónapja már másképp nyilatkozott, meg igazából flörtölgetett is egy pasival, de az nem lépett semmi komolyabbat, szal történni még semmi olyan nem volt.

Másrészt én se nézni szeretném.

2017. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!