Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálam 2 fejjel alacsonyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezőférfi kérdése:

Nálam 2 fejjel alacsonyabb barátnőmmel milyen pózt javasoltok?

Figyelt kérdés

2 méter magas férfi vagyok, a barátnőm 2 fejjel kisebb mint én, nagy a magasság különbség kettőnk közt.

Mi az a póz amit jobb ha elkerülök, mert nem akarok sex közben kínos helyzetbe kerülni a magasság különbség miatt! mint pl 69. és mi az amit mindenképp ajánlanátok 2 ekkora különböző magas embernek?


A b.nőmnek kisebb a a hüvely befogadómérete azáltal hogy nem olyan magas mint a többi lány? tövig behatolást inkább kerüljem ha nem akarok fájdalmat okozni neki?



2017. aug. 6. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül ettől függ a hüvely befogadóképessége, szóval amíg kényelmes neki, addig mehet.

Misszionárius, kutya, fölkapós-falhoznyomós, lovagló, ezek mind jók.

2017. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Pont az alacsony lányok azok, akik meglepően jól bírják a nagyot....
2017. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lovagló pózban úgy tud mozogni ahogy neki jó! De kutya pózban sem érezhető a magasság különbség.
2017. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Parom 206 cm, en 165 cm magas vagyok.

Minden poz jol mukodik nalunk.

2017. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Erika.Csavaros ***** válasza:
0%

Szia!


Van szoba biciklitek? A nyergét enged le úgy hogy neked a lábaid teljes talppal a földön legyenek de a nyergen ülj,a barátnőd üljön bele a "hímtagodba" de mindezt alapos előjáték után,és ne csináljon semmit csak tekerje a szoba biciklit,te pedig finoman cirógasd a melleit és csiklóját,annyi eszed legyen hogy kezet cserélsz,közben csókolgasd a nyakát és füle tövét illetve nyald,olyat fogtok élvezni hogy mindketten meglepődtök,és idővel bizony tönkre is fog menni a szoba bicikli :-) Nálam is így volt :-)

2017. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Nyugi van.:) Nem kell betojni,majd adja magát a helyzet.

Viszont te fogsz szeretkezni vele,nem pedig mi,szóval ezt neked kell most megoldani..

Nem tudjuk,hogy meddig tolhatod neki,nem alkatfüggő a hüvely mérete,(magamból kiindulva).


"tövig behatolást inkább kerüljem ha nem akarok fájdalmat okozni neki?"

Nem tudjuk,hogy mekkora a méreted,de a tövig hatolás nem ajánlatos még egy tapasztalt lánynál sem első szexnél,kivéve ha bírja a visszajelzések alapján.


Ezt a "melyik pózt ajánljátok" dolgot sosem értettem.Amelyik nektek bejön,azt ajánlom.


Ne parázd túl,csak lazán.

2017. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs szobabiciklim és nem is gondoltam ilyesmire, kösz a visszajelzéseket ment a zöld.
2017. aug. 6. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem szoptasd meg állva...
2017. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a szakítást ajánlom :D
2017. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!