Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért probléma ha egy lány/nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma ha egy lány/nő a nagyobb méretet kedveli?

Figyelt kérdés

Miért baj ha valaki kifejezetten a nagy péniszt kedveli? Mi pasik között rengeteg van aki a nagy melleket preferálja vagy a lábakat stb. Ezt mindenki elfogadja mert ez egy fétis, de azt a nőt miért nézik le aki a nagy méretre izgul? Egyből a r....c meg ki van tágulva jelzőkkel illetik, pedig ez is pontosan ugyan olyan fétis mint bármelyik másik.

22/F



2017. aug. 7. 08:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fétis, hanem ízlés, ill.tapasztalat dolga.
2017. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy ez probléma?
2017. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak itt a gyiken van megszolva - de a valo elet teljesen mas. Szerencsere. :D
2017. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ismerősi körben vagy itt gyakorin, egyszer sem láttam vagy hallottam olyat, hogy a pasik elfogadják, hogy van amelyik nőnek ilyen az izlése
2017. aug. 7. 08:31
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Ó, én ismerek.... ilyen csajt, 2-tőt is.... fiatal csajok, ne tudd meg milyen orgazmusaik vannak a 20 cm feletti méretektől, feszíti őket nagyon..., de 3x elélvezni... egymás után:-)))))
2017. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Sokan azt mondjàk a 18/6 nagy méret, ugyan már:-).....
2017. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként hosszú távon tényleg kitágulnak a drágák;-)
2017. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de szerintem is csak itt van felfújva ez a méret kérdés.

Értelmes ember nem csinál ebből ügyet.

Az meg itt kevés van, inkább szűz kisfiúk, akiknek annyi a szexuális életük hogy itt osztják az észt.

Szánalmas :D

2017. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

het én biztosan nem itélek el ezért egy nőt.

kinek mi. ha ismerkedéskior beközli h neki eddig nagyf/*/rkú (20 cm fölött, meg vastag) pasijai voltak, oké nem esne jól, de ezmiatt nem adnám fel.

kit érdekel mi volt neki eddig?

jussunk el az ágyig: ha működik, és az én cerkám is elég, mit foglalkozzak vele h milyen volt régen?

mit ér a nagy dorong, ha nincs technika, csak vésőkalapács effekt?

Nekem 17 cm a péniszem, 4,5 cm vastag felüről ha nézed.

Eddig minden csajnak tetszett, mert pont elég, hogy élvezze, de nem túl nagy hogy kényelmetlen legyen, és fájjon neki.

26/F

2017. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem probléma.
2017. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!