Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arról a nőről mi a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról a nőről mi a véleményetek, aki a család mellett vágyik egy külön életre? -egy másik férfival- egy szabad "kapcsolatra" pl. utazás, közös időtöltés és egyebek.

Figyelt kérdés
Nem érzem magam telhes embernek, csak egy gépnek szinte, akinek feladatai vannak. Férjem nincs, csak gyerek. Viszont a rengeteg mindennapi gond mellett szeretnék újra nő lenni, az élet sza.rságait pedig letenni egy erre alkalmas férfi mellett.
2017. aug. 7. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés férfi akarná nevelni más kölkét meg hány olyat hallani,hogy a nevelő apa molesztálta a kislányt.

Hát ha mi szét mennénk a párommal biztos nem jönnék addig össze egy másik pasival amíg felnem neveltem a lányomat.

Egy pasi mutathatja a legszebb arcát,hogy hű milyen jó ember. De aztán ki borul a bili. Az ördög sose alszik. Főleg a mai világban

2017. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedülálló vagy akkor nincs ezzel baj! Ne butáskodj! Nem is értem, hogy fordulhatott meg a fejedben,hogy ez rossz.

Élvezni KELL az életet! Gyerek mellett is akár. Ne áldozd fel magad az anyaság miatt. Találd meg az egyensúlyt az anya és a nő között. Egy percig se gondold azt, hogyha törődsz magaddal akkor nem vagy jó anya. Nem ezen múlik szerintem.

Anyukám túlságosan is anya volt. 43 éves korára megbánta, hogy nem foglalkozott annyit magával mint amennyit kellett volna.

Most próbálja bepótolni.

18l

2017. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Bence_ ***** válasza:

Te külön életre vágysz vagy egy normálisra a gyerekkel együtt?

Mindenkinek szüksége van én időre.

Gyerek mellett is megtalálható ennek a módja.

2017. aug. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jár neki is. ha a férfinek jár a szerető, akivel összejár kefélni, míg a felesége otthon poshad, akkor a nőknek is jár a szeretés és szex és egyebek.
2017. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!