Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyik nálam jóval fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik nálam jóval fiatalabb barátom age play-er vagy micsoda. Ez ilyen kisgyereknek öltözik be meg kisautót tologat dolog. Gáz ha szerintem ettől aranyos? ő is fiú és én is, de nem érzek szexet iránta vagy ilyesmi, hetero vagyok 18f

Figyelt kérdés
meg neki ez nem ilyen fétis hanem ilyen nem tudom, szeretet meg kisgyerekkorba való visszavágyakozásos dolog.
2017. aug. 8. 01:33
 1/5 anonim válasza:
Ez hogy tartozik a szexualitásba? Megdugja a kisautókat, vagy mi?
2017. aug. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, csak arról van szó, hogy én szerintem aranyos és ettől ugye nincs bennem ferdeség?
2017. aug. 8. 01:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs. De a barátodnak a lelke sérült. Nincs aki gyógyítsa?
2017. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 évesen teljesen normális . Hogy legózik.
2017. aug. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
homik vagytok
2017. aug. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!