Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megfelelő lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfelelő lenne ez az erényöv? Tapasztaltak válaszát várom.

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 8. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem rendelném meg innen. Semmit nem lehet tudni a méretéről, szóval könnyen lehet, hogy túl kicsi vagy túl nagy lesz. A lakatja pedig eleve gyenge, szóval rendes, kis méretű lakatot kell hozzá venni.


Akkor érdemes ilyet venned, ha nem zavar az, hogy a farkadat ettől függetlenül még érheti inger. Tehát ha ügyes vagy, elélvezhetsz az erényöv ellenére is. Ha ezt nem akarod, akkor vegyél teljesen zártat, például ilyet:

[link]

2017. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De szép priccgátló. A monyod meg egész nap hu..ba fürdik. Gratulálok. Nem nem kell a mese. Bemegy mellé.
2017. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm válaszod!

Igen a méreteket mindenképpen egyeztetném előtte, vagy boltban megnézném.

Nem gond ha valamennyi inger éri, kezdetnek nekem ez jó lenne.

Mi a baj a lakattal?nem feszegetném.

Azt a két pántot pontosan hova kell rakni?

2017. aug. 9. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már közel fél éve hordok erényövet. Ilyent: [link]


Ez a legjobb. Szép is szexi is, és nem tudok benne elélvezni. Én ezt ajánlom, mert olcsó, stabil és nagyon megvagyok vele elégedve.


ELSŐ HASZNÁLAT ELŐTT KI KELL EZT FORRÁZNI! Forrásba lévő vízbe belerakod és 10 percig hagyod forrni majd kiveszed, lehűtöd és már jó. Acél!!!!

2017. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem kell acél sem. Sem műanyag. Tüskés aztán meg végképp.
2017. aug. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!