Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tovább? Szakítsak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Szakítsak vagy várjam, hogy az idő tegye a dolgát?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Én 18 vagyok, o 21. Nagyon szeretjuk egymast. Nekem o az elso baratom. Tole van az elso csokom is. Neki viszont mar volt egy csomo baratnoje, hosszabb-rovidebb tavon. En alapjaraton nagyon prud lany vagyok es iszonyatosan irtozom a szexualis dolgoktol. Az elejen a csok is lehetetlennek tunt de azt mar elvezem. A baratom az elejen nagyon turelmes es megerto volt velem ebben a temaban viszont most h letelt az egy honap mar nem tartja magat ahhoz a keresemhez h ne masszon ram es ne akarjon olyanokat csinalni. Mar konkretan minden este oda lyukadunk ki messengeres beszelgeteseinkben h miert irtozom tole meg h ez nem jo erzes neki. Eddig csak messengeren jott ez elo viszont a levutobbi talalkozasunkkor majdhogynem csak ilyen tartalmu dolgokat mondott. Ez engem nagyon zavar. Mar ott voltam par hete h jo nem kell aggodni mar en is erzrm azt a fajta vonzalmat, de ezzel h ennyire nyomja ezeket a dolgokat, egyre rosszabbul es tavolabbnak rrzem magam a dologtol. Mar talalkozni se akarok vele. En megertem h neki mar hozzatartozik a kapcsolat fogalmahoz de nekem nem. Es nen ertem.h ha eddig megertette akkor mi valtozott meg azzal h letelt 1 honap?

Mit csinaljak? Ezen porgok napok ota de semmi pozitiv nem jut eszembe csak h ez nekem nem jo erzes.



2017. aug. 11. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg, hogy neked ez gyors, és nem lassít, akkor nem illik hozzád... értesd meg vele, hogy neked ehhez idő kell, ha ezt nem érti meg, akkor halott dolog az egész... közös bizalmon alapul az egész dolog...
2017. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugy erzem, napokon belül lapátra fogsz kerülni, ha nem adod be a derekad.


Ha az a kérdés, h ezt megvard-e.. szerintem ne.


Szakits te. Sokkal jobb lelkileg, mintha elso kapcsolatodbol teged dobnak ki.


Indokold azzal, h elvesztetted a bizalmad. Pont.

2017. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
1 hónap kapcsolat az lótúró. Ha 21 évesen ennyit sem bír várni a szexre, akkor lapátra vele, mert megdugna aztán tovább állna!
2017. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy attol felek, csak jatszik velem. Es mondta h ha igy lenne akkor mar reg nem lennenk egyutt. Meg miutan mar isneri a csaladom meg a szukebb barati korom, nem lenne logikus a "megduglak rs tovabb lepek". Meg ezt mindig mondja.. meg h "az mar regen rossz ha ezt gondolod rolam"... szoval en erzem hogy nagyon szeret. Es en is szeretem csak most nagyon besokalltam...
2017. aug. 11. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az változott, h ennyit birt várni. Felnött, kanos fiatalember, aki vágyik a testiségre, ami tök normális. Ha töled nem kapja meg, akkor mással fog lefeküdni. Nem várhatod el töle, h 21 évesen honapokat várjon rád. Hagyd elmenni. Te nem vágysz a szexre, mivel irtad, h még csokolozni sem akartál, ö vágyik. Egy honap alatt ez nem akkora szerelem, mint ahogy te hiszed. Ö legalább szexelhet, te meg érsz még pár évet, és majd akkor kezdj bele egy kapcsolatba. Egyébként ugysem ö lenne a férjed, 20 évesek vagytok, ö ki akarja magát tombolni, te meg egyáltalán nem olyan vagy.
2017. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!